Szia KedvesKata! :) A robogó illetve autó bérlésről szeretnék megtudni minden fontos dolgot. Mennyibe kerül, mennyi időre lehet minimum bérelni, mihez kell jogosítvány stb...? válaszod előre is köszönöm.
Üdv - Tomi
Kedves Tomi! Kérnék még egy pici türelmet! Pénteken éjszaka érkezem Sartiba, és néhány nap szükséges ahoz, hogy minden információt összegyűjtsek. A tavalyi árakkal nem megyünk semmire, így kérlek várj néhány napot, hogy korrekt információkkal tudjak a Vendégek rendelkezésére állni! Ígérem, rövidesen minden kérdésedre választ kapsz! Üdvözlettel Kata