(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Ujfalusi Mónika Dátum: 2013-05-09 17:34:42
Érdeklődni szeretnék a Mitsokopi apartman felől, jól értelmezem akkor ez a központban található ? Valamint valakinek erről az apartmanról tapasztalata van e?köszönettel
Németh Mónika Dátum: 2013-05-09 16:23:29
Kedves Kata! Repülővel mennénk Thesszalonikibe, és transzferlehetőség érdekelne Sartira. Sajnos esti érkezés lesz, távolsági buszunk már biztos nem lesz. Június 14-én érkeznénk, 4 felnőtt. Visszaút: jún.24. Természetesen magánszemély is szóba jöhet, aki időnként vállal ilyesmit. Előre is köszönöm, ha utánanézel :-) üdv, Móni
Grand Kata Dátum: 2013-05-08 19:06:50
Nagy Tamás írta ekkor: 2013-05-08 09:46:33
Szia KedvesKata! :) A robogó illetve autó bérlésről szeretnék megtudni minden fontos dolgot. Mennyibe kerül, mennyi időre lehet minimum bérelni, mihez kell jogosítvány stb...? válaszod előre is köszönöm. Üdv - Tomi
Bocsi, egy fontos dolog!!! Minden gépjárműre, Görögországban is úgy mint itthon feltétlenül szükséges jogosítvány, autóbérlésnél 21 éves korhatár volt érvényben tavaly!
Grand Kata Dátum: 2013-05-08 19:04:30
Nagy Tamás írta ekkor: 2013-05-08 09:46:33
Szia KedvesKata! :) A robogó illetve autó bérlésről szeretnék megtudni minden fontos dolgot. Mennyibe kerül, mennyi időre lehet minimum bérelni, mihez kell jogosítvány stb...? válaszod előre is köszönöm. Üdv - Tomi
Kedves Tomi! Kérnék még egy pici türelmet! Pénteken éjszaka érkezem Sartiba, és néhány nap szükséges ahoz, hogy minden információt összegyűjtsek. A tavalyi árakkal nem megyünk semmire, így kérlek várj néhány napot, hogy korrekt információkkal tudjak a Vendégek rendelkezésére állni! Ígérem, rövidesen minden kérdésedre választ kapsz! Üdvözlettel Kata smile smile smile smile
Nagy Tamás Dátum: 2013-05-08 09:46:33
Szia KedvesKata! :) A robogó illetve autó bérlésről szeretnék megtudni minden fontos dolgot. Mennyibe kerül, mennyi időre lehet minimum bérelni, mihez kell jogosítvány stb...? válaszod előre is köszönöm. Üdv - Tomi