Kedves Kata!
Augusztusban Önökkel utazunk Sartira. Az Ostraco apartmanban (2.em.9) a két légtér azt jelenti, hogy két külön hálószoba van? Ez lenne az ideális számunkra, csak nem egyértelmű. Nem találtam alaprajzot.
Köszönöm válaszát, már alig várom a személyes találkozást! :)
Üdvözlettel, Tünde
Kedves Tünde! Az Ostrako apartman kétlégteres szobáiban egy háló és a nappaliban,- ami a konyharésszel együtt van- találhatóak az ágyak. Két külön zárható háló csak az Irini (1, 4-es) apartmanházunkban áll a vendégek rendelkezésére. Ennek ellenére remélem megfelelő lesz a szállás. Mikor fogunk találkozni? Szeretettel várlak Kata