(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-04-03 14:52:19
Bernadett írta ekkor: 2013-04-03 14:02:54
Tisztelt Grand Tours! Érdeklődi szeretnék, hogy ha egyénileg repülővel megyünk tudnak-e számunkra transzfert biztosítani a reptérről Sartiba az álltalunk választott szállásra és hazainduláskor a reptérre 2 felnőtt és egy 1 éves gyermek részére és mennyiért? Válaszukat előrre is köszönöm.
Kedves Cservákné! A transzferrel kapcsolatban a következő tájékoztatást tudom adni. Ezidáig nem volt saját transzfer lehetőségünk a repülővel érkező Vendégek távolsági busszal, vagy taxival oldották meg. Tavaly azonban volt egy görög utazási irodás, hogy tervezi a megoldást. Jelen pillanatban konkrét tudomásom a lehetőségről még nincs, de amit május elején leköltözök, abban a pillanatban itt a fórumon tájékoztatom a kedves Vendégeket. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-04-03 14:44:16
Szőke Imre írta ekkor: 2013-03-30 14:53:50
Üdv! Autósoknak! Tavaly július végén augusztus elején voltunk Görögországban autóval (meteorák, Lefkada, Kefalonia, Zakhyntos, Peloponnészoszi-félsziget). Társulok TELEK ATTILÁNÉ hozzászólásához, tájékozódni kell előtte. Olvastuk az említett leírást, nagyjából minden úgy volt. Sok szerb rendőr van kint az úton, de semmi dolgunk velük, ha szabályosan(!) közlekedünk, macedon és görög rendőrt talán nem is láttunk. A macedon határon van külön "EU citizen" kapu, itt gyorsabb az áthaladás, semmi gond, csak biztosítási "zöld kártya" legyen. Mindenhol, autópályán, benzinkútnál VISA kártyával fizettünk (az éj közepén, kis kutaknál is ment - üdítő, üzemanyag), semmi más pénzünk nem volt csak euro. Lent Görögország belsejében elég érdekes viszonyok vannak, ügyelni kell a tankolásra, kevés a kút, nincs a pálya mellett semmi (WC, ital). Sarti-ig, szerintem nem kell szállás, de gyakorlott vezető és türelmes család kell ehhez. Mi a Meteoráknál szálltunk meg először. (Korán reggel indultunk és vígan vacsoráztunk már a kempingben.) Most Sarti-ba gondoltuk a nyaralást, de végül, Kefaloniában foglaltunk szállást.
Kedves Vendégek! Úgy gondolom az autóval utazók eszmecseréje bőséges felvilágosítást adott mindenki számára. Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy indulás előtt mindenki tájékozódjon az aktuális körülményekről, autópálya díjakról, stb. Amikor májusban leérünk Görögországban a pontos költségekről tájékoztatjuk majd leendő Vendégeinket. Jó utat kívánok Mindenkinek smile smile
Bernadett Dátum: 2013-04-03 14:02:54
Tisztelt Grand Tours! Érdeklődi szeretnék, hogy ha egyénileg repülővel megyünk tudnak-e számunkra transzfert biztosítani a reptérről Sartiba az álltalunk választott szállásra és hazainduláskor a reptérre 2 felnőtt és egy 1 éves gyermek részére és mennyiért? Válaszukat előrre is köszönöm.
Szőke Imre Dátum: 2013-03-30 14:53:50
Üdv! Autósoknak! Tavaly július végén augusztus elején voltunk Görögországban autóval (meteorák, Lefkada, Kefalonia, Zakhyntos, Peloponnészoszi-félsziget). Társulok TELEK ATTILÁNÉ hozzászólásához, tájékozódni kell előtte. Olvastuk az említett leírást, nagyjából minden úgy volt. Sok szerb rendőr van kint az úton, de semmi dolgunk velük, ha szabályosan(!) közlekedünk, macedon és görög rendőrt talán nem is láttunk. A macedon határon van külön "EU citizen" kapu, itt gyorsabb az áthaladás, semmi gond, csak biztosítási "zöld kártya" legyen. Mindenhol, autópályán, benzinkútnál VISA kártyával fizettünk (az éj közepén, kis kutaknál is ment - üdítő, üzemanyag), semmi más pénzünk nem volt csak euro. Lent Görögország belsejében elég érdekes viszonyok vannak, ügyelni kell a tankolásra, kevés a kút, nincs a pálya mellett semmi (WC, ital). Sarti-ig, szerintem nem kell szállás, de gyakorlott vezető és türelmes család kell ehhez. Mi a Meteoráknál szálltunk meg először. (Korán reggel indultunk és vígan vacsoráztunk már a kempingben.) Most Sarti-ba gondoltuk a nyaralást, de végül, Kefaloniában foglaltunk szállást.
Czabán Leonóra Dátum: 2013-03-26 11:00:31
Sziasztok! Van, aki úgy utazott már Sartiba, hogy útközben megalszik valahol? Ha igen, hol, milyen áron, előre lefoglaljátok? Válaszotokat előre is köszönöm!