(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-01-26 22:02:42
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2013-01-25 21:49:53
Valakiii! Miért nincs hajó Diaporosra !? Vagy van, csak én nem találom?!
Kedves Veronika! Jól látod a kérdéses helyeken sétahajókázásra csak szervezett programok keretében van lehetőség! Üdv.: Kata smile
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-25 21:54:25
Még egy kérdés: Kata, az Ostracoban a 2.em. 12. sarokszoba? Egyik erkélye a Blue caféra néz , másik oldalról a tengerre?
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-25 21:49:53
Valakiii! Miért nincs hajó Diaporosra !? Vagy van, csak én nem találom?!
Karajz Ágnes Dátum: 2013-01-25 15:00:16
Karajz Ágnes írta ekkor: 2013-01-25 10:33:17
Kedves GrandKata! Érdeklődni szeretnék, hogy a George I. apartman szobáinak teraszai egyben vannak-e, nincs leválasztva? Alig-alig látni képet sajnos róla, pedig e között és a Rodon között vacilálunk! Köszönettel:Ági
A rodon garden apartmannal kapcsolatban pedig az lenne a kérdésem (lehet jelentéktelen,de jobb mindent tudni:P), hogy el van e kerítve, van e kapuja? Hiszen a fsz.-i teraszok elég nyitottak így az "érdeklődők" számára:) Köszönöm a választ!
Karajz Ágnes Dátum: 2013-01-25 10:33:17
Kedves GrandKata! Érdeklődni szeretnék, hogy a George I. apartman szobáinak teraszai egyben vannak-e, nincs leválasztva? Alig-alig látni képet sajnos róla, pedig e között és a Rodon között vacilálunk! Köszönettel:Ági