Kedves GrandKata!
Érdeklődni szeretnék, hogy a George I. apartman szobáinak teraszai egyben vannak-e, nincs leválasztva? Alig-alig látni képet sajnos róla, pedig e között és a Rodon között vacilálunk! Köszönettel:Ági
A rodon garden apartmannal kapcsolatban pedig az lenne a kérdésem (lehet jelentéktelen,de jobb mindent tudni:P), hogy el van e kerítve, van e kapuja? Hiszen a fsz.-i teraszok elég nyitottak így az "érdeklődők" számára:) Köszönöm a választ!