(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-28 21:36:13
Czinder Szilvia írta ekkor: 2013-01-28 20:52:07
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a klíma az választható, vagy ki kell fizetni mindenképp? smile
Szilvia ! Soha nem kell kifizetni, csak ha kéred!
Czinder Szilvia Dátum: 2013-01-28 20:52:07
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a klíma az választható, vagy ki kell fizetni mindenképp? smile
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-27 12:34:24
Grand Kata írta ekkor: 2013-01-26 22:02:42
Kedves Veronika! Jól látod a kérdéses helyeken sétahajókázásra csak szervezett programok keretében van lehetőség! Üdv.: Kata smile
Ilyen az ember. Mindig az kell, amit macerásabb elérni! Akkor nincs más hátra, mint a szebbnél szebb öblök felkeresése. Végül is Diaporos partjait is ugyanaz a tenger mossa. Tehát "lóhátra"pattanunk, és jöhet minden nap egy új ! Kata, Neked pedig köszi ! :)
Grand Kata Dátum: 2013-01-26 22:09:27
Karajz Ágnes írta ekkor: 2013-01-25 15:00:16
A rodon garden apartmannal kapcsolatban pedig az lenne a kérdésem (lehet jelentéktelen,de jobb mindent tudni:P), hogy el van e kerítve, van e kapuja? Hiszen a fsz.-i teraszok elég nyitottak így az "érdeklődők" számára:) Köszönöm a választ!
Kedves Ági! Az erkélyek között szinte mindenütt vannak rácsok, vagy elválasztók. A földszinti erkélyekre pedig nagyon is be lehet látni, hiszen van olyan is ha elolvasod a leírásoknál, hogy van amely még a járda alatt van néhány cm-el. Amennyiben ez zavaró a számotokra, akkor talál az emeleti szobák közül lenne célszerű választani. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-01-26 22:06:22
kelemen lajosné írta ekkor: 2013-01-19 18:02:04
Kedves Kata! Más fórumon olvastam,hogy a george 2 mellett van pékáru üzlet.Arra lennék kíváncsi-ha esetleg tudod,vagy más kedves fórumozó-hogy ez pékség-e vagy csak egy üzlet. Ugyanis itt szeretnék helyet foglalni és mivel lisztérzékenyek vagyunk nem esne jól ha finom frissen sült péksütiillatra kellene nyálat csorgatnunk.... smile smile ugyanez érdekelne esetleg az ostracó -val kapcsolatban is...köszönöm Erzsi
Kedves Erzsike! Valóban Sartiban sok pékség található így az említett házak közelében is. Van aki ennek nagyon örül, sajnos, hogy Nektek pont kellemetlenséget okoz. Tehát marad a Blue Sarti, vagy a Rodog Garden amelyeknek a közelében nem található pékség, bár az éttermekből is illatok terjengenek. Reméljük ez nem zavaró. Üdvözlettel Kata smile smile