A rodon garden apartmannal kapcsolatban pedig az lenne a kérdésem (lehet jelentéktelen,de jobb mindent tudni:P), hogy el van e kerítve, van e kapuja? Hiszen a fsz.-i teraszok elég nyitottak így az "érdeklődők" számára:) Köszönöm a választ!
Kedves Ági! Az erkélyek között szinte mindenütt vannak rácsok, vagy elválasztók. A földszinti erkélyekre pedig nagyon is be lehet látni, hiszen van olyan is ha elolvasod a leírásoknál, hogy van amely még a járda alatt van néhány cm-el. Amennyiben ez zavaró a számotokra, akkor talál az emeleti szobák közül lenne célszerű választani. Üdvözlettel Kata