Ne féljetek, Edina ,semmi gond nem lesz !!! Mi is utazunk júliusban. Görögországba tizenötödször, Sartira hetedszer, Az utóbbi időben a Jón tenger varázslatos türkiz-hófehérben tündökló partjait jártuk, de Sartira mindig visszahúz a szívünk. Olyan homokot, ami Sartin van, sehol nem találtunk ! Még aranyszerű lapocskák is lebegnek a tengervízben. A körülötte fekvő csodálatos természeti adottságok még vonzóbbá teszik Sartit. . De hogy a kérdésedre választ kapj.: Mi még a 13 hét alatt (ennyi hetet törltöttnük el a hat alkalommal Sartin) SOHA nem láttunk medúzát- A partra - mint mindenhol kisidorhat a víz apróbb tárgyakat , ami nem oda való, de ez bárhol előfordulhat. A víz kristálytiszta , a homok bársonyos, és a matracon lebegve időnként még a fenyőillatot is lehet érezni! Kell ennél több? :)
Nagyon szépen köszönöm. Megnyugtattál, nekem ennyi bőven elég.. :D