Sziasztok! Először fogunk Sartira utazni és természetesen Grandtours-sal tervezem. Több fórumot olvastam sartival kapcsolatban és többször előjött a medúza kérdese. Titeket szeretnélek megkérdezni kedves grandtours fórumozók, hogy tényleg sok medúza található Sarti strandján?? Arról is olvastam, hogy kék zászlóval rendelkezik, de ennek ellenére többen írták, hogy a tavalyi évben szemetes volt a part és víz?
Szia Edi! Mi már két alkalommal voltunk Sartin nem volt negatív tapasztalatunk , a víz kristálytiszta , a part is gyönyörű. Medúza nincs, tengeri sünnel is csak a távolabbi /kerékpárral, motorral, vagy busszal megközelíthető csodálatos Narancsparton találkoztunk/ A parton szemétnek tűnhet a sok víz tetején , és partra kisodort habkő, de ezt is élvezettel szedtük össze ajándékként hoztuk haza.:-))