Sziasztok! Először fogunk Sartira utazni és természetesen Grandtours-sal tervezem. Több fórumot olvastam sartival kapcsolatban és többször előjött a medúza kérdese. Titeket szeretnélek megkérdezni kedves grandtours fórumozók, hogy tényleg sok medúza található Sarti strandján?? Arról is olvastam, hogy kék zászlóval rendelkezik, de ennek ellenére többen írták, hogy a tavalyi évben szemetes volt a part és víz?
Ne féljetek, Edina ,semmi gond nem lesz !!! Mi is utazunk júliusban. Görögországba tizenötödször, Sartira hetedszer, Az utóbbi időben a Jón tenger varázslatos türkiz-hófehérben tündökló partjait jártuk, de Sartira mindig visszahúz a szívünk. Olyan homokot, ami Sartin van, sehol nem találtunk ! Még aranyszerű lapocskák is lebegnek a tengervízben. A körülötte fekvő csodálatos természeti adottságok még vonzóbbá teszik Sartit. . De hogy a kérdésedre választ kapj.: Mi még a 13 hét alatt (ennyi hetet törltöttnük el a hat alkalommal Sartin) SOHA nem láttunk medúzát- A partra - mint mindenhol kisidorhat a víz apróbb tárgyakat , ami nem oda való, de ez bárhol előfordulhat. A víz kristálytiszta , a homok bársonyos, és a matracon lebegve időnként még a fenyőillatot is lehet érezni! Kell ennél több? :)