Köszönöm a tippeket! Szép szál magas ember a férjem, és mindig attól parázik, hogy nem fér el a hosszú lába kényelmesen. Azért még próbálkozom. Nagyon szimpatikus ez az iroda nekem, és eddig csak jókat olvastam róla. Az árak is barátságosak. Csak a férjem repülőpárti. Na, attól meg én parázok :D
Kedves Mária! Nagyon jó tippeket kaptál a buszon való utazáshoz, és a jó helyválasztás fél siker. Emellett a repülős utaknál még a Thesszaloniki - Sarti transzfer is 2 órát vesz igénybe, így időben nem sokkal rövidebb mint busszal. Üdvözlettel Kata