(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tripsánszkiné Nagy Mária Dátum: 2013-01-13 19:20:51
Köszi! :) Jaj, az a sok! Nem bírom rávenni a Zuramat! :)
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-13 19:17:34
Üdv Mária: Nézd meg a busz menetrendben az indulás időpontját, aztán adj hozzá durván 20 órát! smile
Tripsánszkiné Nagy Mária Dátum: 2013-01-13 19:15:52
Üdv mindenkinek! Új vagyok még itt. Már biztos kérdezték korábban, de azért csak megkérdezem én is, hogy mennyi idő alatt ér a busz Sartira Debrecenből. Igyekszem visszaolvasni a hozzászólásokat, de így hátha hamarabb választ kapok.
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-13 19:15:42
Kár, hogy nincsenek alaprajzok az apartmanoknál, mint régen. Én meg azt nem tudom elképzelni merre van a két erkély az Ostracoban a 2.em 12-ben. Nézegettem a házat, és Csak az utca felé, és az ellentétes végében látok erkélyt, ha ez az, amire gondolok.
Szögyényi Mihaéla Dátum: 2013-01-12 23:31:28
Szia Kata! Tavaly szeptember közepén voltunk nyaralni Sartin párommal, a Blue Sarti-ban. Úgy volt, hogy megyünk ebben az évben is, de a nyaralás során sikerült "összehoznunk" egy kis babócát :) (amire már 1 éve vártunk). Június közepén fog megérkezni hozzánk, úgyhogy ez az év most babázással fog eltelni. De remélhetőleg kijutunk a közeljövőben 3-asban is Sartira :) Mindenkinek kellemes tervezgetést és nyaralást. Kata Téged meg puszilunk. Nagyon szép hetet töltöttünk Sartin. Köszönünk Neked mindent. Mihaéla, Zoli és a kis Pocaklakó smile smile