Kár, hogy nincsenek alaprajzok az apartmanoknál, mint régen. Én meg azt nem tudom elképzelni merre van a két erkély az Ostracoban a 2.em 12-ben. Nézegettem a házat, és Csak az utca felé, és az ellentétes végében látok erkélyt, ha ez az,
amire gondolok.