(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-12 23:15:34
Grand Kata írta ekkor: 2013-01-12 20:02:48
Köszi a segítséget Veronika! smile smile smile
Nagyon szívesen! :) Mi is megyünk július közepén :) Sarti már a második otthonunk. Ez lesz a hetedik sarti-i nyarunk :) Ezúttal az Ostarco ap-ba, Három éve jártunk utoljára Sartin a Mydros-os bulin. Utána másfelé csavarogtunk, de sarti homokjánál sehol sem láttunk jobbat!!!!
Grand Kata Dátum: 2013-01-12 20:02:48
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2013-01-11 22:51:16
Kedves Krisztián: A medencéhez az étterem melletti lépcsőn , pontosabban lépcsőházban , vagyis ha szemben állsz az udvarral bal oldalt lehet felmenni, csak úgy, mint az emeleti apartmanokba.
Köszi a segítséget Veronika! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-01-12 20:01:39
kiss zita írta ekkor: 2013-01-10 11:03:16
kedves Kata, meg tudná nekem mondani, miért van az, hogy az egyéni utasoknak dupla annyi felárat kell fizetni mint a buszosoknak? Miért nem lehet ugyan annyi? Válaszát elöre is köszönöm: Zita.
Kedves Zita! Erre a kérdésre nem én vagyok illetékes válaszolni, de valószínűnek tartok, hogy mivel az irodánk főleg buszos utakat szervez, így nagyobb részben nem az egyéni utasok kapják a "támogatást". Üdvözlettel Kata smile
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-11 22:51:16
Somogyi Krisztián írta ekkor: 2012-10-16 19:48:01
Hello! Egy kérdésem lenne elsősorban Katához vagy azokhoz a utasokhoz akik a Blue Sarti apartmanban nyaraltak. Kérdezném hogy az emeleten lévő medencéhez hol (hogy) lehet feljutni? Nézegettem a képeket de nem tudtam egyértelműen eldönteni. Van valami belső lépcső?
Kedves Krisztián: A medencéhez az étterem melletti lépcsőn , pontosabban lépcsőházban , vagyis ha szemben állsz az udvarral bal oldalt lehet felmenni, csak úgy, mint az emeleti apartmanokba.
kiss zita Dátum: 2013-01-10 11:03:16
kedves Kata, meg tudná nekem mondani, miért van az, hogy az egyéni utasoknak dupla annyi felárat kell fizetni mint a buszosoknak? Miért nem lehet ugyan annyi? Válaszát elöre is köszönöm: Zita.