kedves Kata, meg tudná nekem mondani, miért van az, hogy az egyéni utasoknak dupla annyi felárat kell fizetni mint a buszosoknak? Miért nem lehet ugyan annyi? Válaszát elöre is köszönöm: Zita.
Kedves Zita! Erre a kérdésre nem én vagyok illetékes válaszolni, de valószínűnek tartok, hogy mivel az irodánk főleg buszos utakat szervez, így nagyobb részben nem az egyéni utasok kapják a "támogatást". Üdvözlettel Kata