Kedves Kata! Tavaly Sartin nyaraltunk es az iden is visszavagyunk ide. Ezuttal a Rodon Garden hazat neztuk ki es azt szeretnem kerdezni hogy mekkora kapacitasu az egesz epulet ( hany studio van osszesen, mennyi szemelyre stb.). Azert kerdezem mert nekunk fontos lenne hogy egy csendes, nyugodt helyet valasszunk nyaralasunk helyszineul-ezert kerulnenk a nagy, zsufolt hoteleket. Elore is koszonom a valaszodat! Anita
Kedves Anita! A Rodon Gargen házban 7 apartmant bérelünk. Szép, vadonatúj épület. Ha végignézed a honlapot és a rendelkezésre álló apartmanok leírását, találsz olyat is, ahol 3 , 5 szobát bérelünk. Biztos vagyok, hogy segíteni fog a választásban. Attól is függ hányan jöttök. Amennyiben csendes helyet szeretnétek, nézzétek meg az Irini és a Mária apartmant is. Remélem tudtam segíteni a választásban. Üdvözlettel Kata