(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-01-07 19:56:10
ANITA írta ekkor: 2013-01-07 19:42:21
Kedves Kata! Tavaly Sartin nyaraltunk es az iden is visszavagyunk ide. Ezuttal a Rodon Garden hazat neztuk ki es azt szeretnem kerdezni hogy mekkora kapacitasu az egesz epulet ( hany studio van osszesen, mennyi szemelyre stb.). Azert kerdezem mert nekunk fontos lenne hogy egy csendes, nyugodt helyet valasszunk nyaralasunk helyszineul-ezert kerulnenk a nagy, zsufolt hoteleket. Elore is koszonom a valaszodat! Anita smile
Kedves Anita! A Rodon Gargen házban 7 apartmant bérelünk. Szép, vadonatúj épület. Ha végignézed a honlapot és a rendelkezésre álló apartmanok leírását, találsz olyat is, ahol 3 , 5 szobát bérelünk. Biztos vagyok, hogy segíteni fog a választásban. Attól is függ hányan jöttök. Amennyiben csendes helyet szeretnétek, nézzétek meg az Irini és a Mária apartmant is. Remélem tudtam segíteni a választásban. Üdvözlettel Kata smile smile
ANITA Dátum: 2013-01-07 19:42:21
Kedves Kata! Tavaly Sartin nyaraltunk es az iden is visszavagyunk ide. Ezuttal a Rodon Garden hazat neztuk ki es azt szeretnem kerdezni hogy mekkora kapacitasu az egesz epulet ( hany studio van osszesen, mennyi szemelyre stb.). Azert kerdezem mert nekunk fontos lenne hogy egy csendes, nyugodt helyet valasszunk nyaralasunk helyszineul-ezert kerulnenk a nagy, zsufolt hoteleket. Elore is koszonom a valaszodat! Anita smile
Grand Kata Dátum: 2013-01-06 15:03:46
írta ekkor: 2013-01-05 16:41:36
Köszönöm a válaszod Kata. Remélem a nyáron találkozunk Sartin és akkor személyesen is megismerhetünk. smile smile
Nagyon szívesen! Kívánom, hogy teljesüljön vágyatok, és sikerüljön a nyaralás! Üdv.: Kata smile smile
Dátum: 2013-01-05 16:41:36
Köszönöm a válaszod Kata. Remélem a nyáron találkozunk Sartin és akkor személyesen is megismerhetünk. smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-01-05 16:25:55
írta ekkor: 2013-01-05 14:20:56
Még egy kérdésem lenne, az alaprajzon az "A" épület második emeletén az5-ö, 6-os szoba nekem nem egyértelmű, azt hogy kell értelmezni? Bocs, ha értetlennek tűnök. Köszönöm.
Kedves Izabella! A Blue Sarti ház A/5,6-os szobái két légteres 4 férőhelyesek ! Üdvözlettel Kata smile smile