(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Zsolnai Károly Dátum: 2013-01-05 11:34:29
Üdvözlöm kata!Az Alexandrion,vagy a Letteris apartman érdekelne,mikortól lehet foglaltatni,s mekkora öszeggel?Az épület alaprajzát hol találom?Üdvözlöm,B.u.ék.Zsolnai Károly
Dátum: 2013-01-05 11:21:46
Bocsi Kata nem jól írtam Rodon Garden apartman.
Dátum: 2013-01-05 11:20:27
Szia Kata! Én új vagyok a fórumon meg a honlapon is. A nyáron szeretnénk menni Sartiba és arodon Garden apartmant néztük ki. A képeken nagyon szép a belseje. Csak attól tartok, hogy nem esik e nagyon ki a lakott területről mert írja a leírás, hogy a környékén nincsenek házak. Szeretném megkérdezni Tőled 3 főnek ajánlod e ezt az apartmant.
Grand Kata Dátum: 2013-01-04 22:46:49
Szulyákné Szaniszló Anita írta ekkor: 2013-01-04 17:54:25
Szia Kata! Még azt szeretném megkérdezni,hogy kisgyerekkel az Ostraco vagy a George II-t ajánlanád? ezek a nagy parkoló közelében vannak,igaz? Remélem összejön hogy újra kimenjünk Sartira :-)
Szia Anita! Mindkét ház nagyon szép, nézd meg a fényképeket és úgy dönts! Igen közel van a nagy parkolóhoz. Kívánom, hogy sikerüljön eljutnotok a nyáron Sartiba! Üdvözlettel Kata smile smile
Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2013-01-04 17:54:25
Szia Kata! Még azt szeretném megkérdezni,hogy kisgyerekkel az Ostraco vagy a George II-t ajánlanád? ezek a nagy parkoló közelében vannak,igaz? Remélem összejön hogy újra kimenjünk Sartira :-)