Szia Kata!
Még azt szeretném megkérdezni,hogy kisgyerekkel az Ostraco vagy a George II-t ajánlanád?
ezek a nagy parkoló közelében vannak,igaz?
Remélem összejön hogy újra kimenjünk Sartira :-)
Szia Anita! Mindkét ház nagyon szép, nézd meg a fényképeket és úgy dönts! Igen közel van a nagy parkolóhoz. Kívánom, hogy sikerüljön eljutnotok a nyáron Sartiba! Üdvözlettel Kata