Szia Kata! Először fogunk Sartiba utazni nyaralni, két kicsi gyerekkel, 1 és 3 évesek lesznek. A Blue Sarti apartmanban szeretnénk foglalni 2 db 2 ágyas szobát egymás mellett (a nagyi is jön). A fő szempont az lenne, hogy csendes szobák legyenek, hogy a gyerekek délután és este is tudjanak aludni. Melyik két szobát ajánlanád a legjobban? Néztem az alaprajzot: földszint B21-22 vagy A21-22 vagy 1. emelet B13-14? Az irodában mondtak olyat, hogy ne ezt a szállást válasszuk, mert nagyon hangos, itt biztosan nem tudnak délután aludni a gyerekek, ez igaz? Válaszod előre is köszönöm: Leonóra