(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Czabán Leonóra Dátum: 2012-12-26 17:55:25
Szia Kata! Először fogunk Sartiba utazni nyaralni, két kicsi gyerekkel, 1 és 3 évesek lesznek. A Blue Sarti apartmanban szeretnénk foglalni 2 db 2 ágyas szobát egymás mellett (a nagyi is jön). A fő szempont az lenne, hogy csendes szobák legyenek, hogy a gyerekek délután és este is tudjanak aludni. Melyik két szobát ajánlanád a legjobban? Néztem az alaprajzot: földszint B21-22 vagy A21-22 vagy 1. emelet B13-14? Az irodában mondtak olyat, hogy ne ezt a szállást válasszuk, mert nagyon hangos, itt biztosan nem tudnak délután aludni a gyerekek, ez igaz? Válaszod előre is köszönöm: Leonóra
Grand Kata Dátum: 2012-12-20 21:58:23
Minden kedves Vendégünknek kívánok boldog, szeretetteljes karácsonyt és sok sikert, jó egészséget az új esztendőben! smile smile smile Kata
Grand Kata Dátum: 2012-12-20 21:57:13
Bicskei Lili Luca írta ekkor: 2012-12-07 09:08:10
Szeretném megkérdezni, hogy a George hotelnél és az ostraco aparthotelnél miért nem tudok online foglalni. És a kalkuláció sem működik.
Kedves Lili! Mostanra már minden ház online foglalása működi. Folyamatosan bővül a honlapunk és a prosi is rövidesen elkészül! Üdv. Kata
Bicskei Lili Luca Dátum: 2012-12-07 09:08:10
Szeretném megkérdezni, hogy a George hotelnél és az ostraco aparthotelnél miért nem tudok online foglalni. És a kalkuláció sem működik.
Fajcsák Roland Dátum: 2012-10-27 20:28:54
Ejj de nagyon leállt a fórum....mindenki végzett az élménybeszámolókkal??