Szia Kata! Először fogunk Sartiba utazni nyaralni, két kicsi gyerekkel, 1 és 3 évesek lesznek. A Blue Sarti apartmanban szeretnénk foglalni 2 db 2 ágyas szobát egymás mellett (a nagyi is jön). A fő szempont az lenne, hogy csendes szobák legyenek, hogy a gyerekek délután és este is tudjanak aludni. Melyik két szobát ajánlanád a legjobban? Néztem az alaprajzot: földszint B21-22 vagy A21-22 vagy 1. emelet B13-14? Az irodában mondtak olyat, hogy ne ezt a szállást válasszuk, mert nagyon hangos, itt biztosan nem tudnak délután aludni a gyerekek, ez igaz? Válaszod előre is köszönöm: Leonóra
Kedves Leonora! Tavaly júniusban 3 hetet töltöttünk a Blue Sarti-ban, 4-8 éves gyerekekkel, az első hét mondhatni,zavartalan volt,( földszinten laktunk ) a második héten jött egy autobusznyi tinédzser "tánctábor" cimen , egész nap üvöltött a zene éjjel pedig átjártak egymáshoz volt hogy az erkélyünkön keresztül . harmadik héten sem volt sok nyugalmunk mert a legtöbben éjszakába nyúlóan kint ültek és társalogtak az erkélyeken és a ház éttermének teraszán.Kata nem ebben a házban lakik hanem az Iriniben. Az irodában dolgozóknak igazuk van, válasz olyan házat amelyikben kevés apartman van., azóta nálam ez az elsődleges szempont.