(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-01-04 10:50:55
Szulyákné Szaniszló Anita írta ekkor: 2013-01-03 17:44:32
Szia Kata! Érdeklődni szeretnék hogy 3,5 évessel szeretnénk nyáron Sartiba utazni. Neki is teljes árat kell fizetni? Szokták bírni a gyerekek az utazást?Debrecenből mennénk.....Köszönöm
Szia Anita! Amennyiben busszal utaznátok, a gyereknek is teljes árat kell fizetni, hiszen a buszon Ő is egész helyet foglal el, és ölben nem lehet a babát utaztatni. A gyerekekkel az utazás során nem szokott probléma lenni. Mondhatom jobban bírják és élvezik mint a felnőttek. Remélem tudtam segíteni. Üdvözlettel Kata smile smile
Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2013-01-03 17:44:32
Szia Kata! Érdeklődni szeretnék hogy 3,5 évessel szeretnénk nyáron Sartiba utazni. Neki is teljes árat kell fizetni? Szokták bírni a gyerekek az utazást?Debrecenből mennénk.....Köszönöm
Grand Kata Dátum: 2012-12-30 19:32:11
Czabán Leonóra írta ekkor: 2012-12-26 17:56:46
Szia Kata! Még valami eszembe jutott! Itt lehet kérni kiságyat a szobába vagy vigyünk magunkkal utazóágyat?
Szia Leonóra! Tünde már válaszolt is Neked és ez így igaz. Az Irini és a Mária apartman csendes, és a Blue Sarti ház mögött található, ami azt jelenti, hogy a tengerpart ugyanolyan közel van. Kiságyat a babának egyik házban sem tudnak biztosítani. Amennyiben nem alszik Veletek, akkor célszerű a pici részére magatokkal hozni egy kiságyat. A tengerpart pedig ezen a részen kifejezetten gyermekbarát finom homok, sekély partszakasz. Jó készülődést a nyárra! Boldog új esztendőt kívánok! Kata smile smile smile
Garda Tünde Dátum: 2012-12-28 11:25:02
Czabán Leonóra írta ekkor: 2012-12-26 17:55:25
Szia Kata! Először fogunk Sartiba utazni nyaralni, két kicsi gyerekkel, 1 és 3 évesek lesznek. A Blue Sarti apartmanban szeretnénk foglalni 2 db 2 ágyas szobát egymás mellett (a nagyi is jön). A fő szempont az lenne, hogy csendes szobák legyenek, hogy a gyerekek délután és este is tudjanak aludni. Melyik két szobát ajánlanád a legjobban? Néztem az alaprajzot: földszint B21-22 vagy A21-22 vagy 1. emelet B13-14? Az irodában mondtak olyat, hogy ne ezt a szállást válasszuk, mert nagyon hangos, itt biztosan nem tudnak délután aludni a gyerekek, ez igaz? Válaszod előre is köszönöm: Leonóra
Kedves Leonora! Tavaly júniusban 3 hetet töltöttünk a Blue Sarti-ban, 4-8 éves gyerekekkel, az első hét mondhatni,zavartalan volt,( földszinten laktunk ) a második héten jött egy autobusznyi tinédzser "tánctábor" cimen , egész nap üvöltött a zene éjjel pedig átjártak egymáshoz volt hogy az erkélyünkön keresztül . harmadik héten sem volt sok nyugalmunk mert a legtöbben éjszakába nyúlóan kint ültek és társalogtak az erkélyeken és a ház éttermének teraszán.Kata nem ebben a házban lakik hanem az Iriniben. Az irodában dolgozóknak igazuk van, válasz olyan házat amelyikben kevés apartman van., azóta nálam ez az elsődleges szempont.
Czabán Leonóra Dátum: 2012-12-26 17:56:46
Szia Kata! Még valami eszembe jutott! Itt lehet kérni kiságyat a szobába vagy vigyünk magunkkal utazóágyat?