Mi először voltunk Görögországban és hát Sarti a lehető legjobb választás volt. Minden egyes percét imádtuk. Kata az első pillanattól segítőkész és kedves volt,csak köszönni tudunk neki mindent! A 3-as bungallóban szálltunk meg,ami első látásra ugyan meglepetés volt, de a nyaralás végén már ki sem akartunk költözni,annyira a szívünkhöz nőtt. És nem utolsó sorban a bungalóknak köszönhetjük,hogy megismerkedhettünk hozzánk hasonló vidám emberekkel. :) Sarti önmagában egy csoda. Gyönyörű türkiz tenger,kedves emberek. Már most mennénk vissza ha lehetne. De jövőre biztosan megyünk,igaz úgy terveztük,hogy újra a 3-as bungi lesz a szállásunk,de szomorúan olvasom,hogy ez nem valósulhat meg. :/
Egy szó,mint száz IMÁDUNK SARTI! Köszönjük a sok-sok maradandó élményt! :)
Ui. Kata,reméljük elfújtuk azokat a csúnya felhőket,amik épp érkeztek Sarti felé,nagyon erőlködtünk!! :)
Kedves Tamás!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! A felhőket sikerült elfújni. Csodaszép időnk volt az utolsó héten is. Már nagyban pakolunk, holnap indulunk.
Kellemes telet és készüljetek a nyárra! Én is azt teszem! Bízom benne, hogy ismét találkozunk! Üdv.: Kata