Kedves Kata!
Mi nagyon jól éreztük magunkat a két hét alatt, amit az Iriniben töltöttünk, nem kis részben Neked köszönhetően

Szeretnénk jövőre is találkozni Veled, inni együtt újra egy mojitót ...Mi elégedettek voltunk a szállással, a utazással és a Bolla Travel-el is! Szandrának sok puszi
Köszönettel: Zsuzsi és Péter
Kedves Zsuzsi és Péter! Boldogok vagyunk, hogy jól éreztétek magatokat, bár kijutott a 3 napos esőből is Nektek!

Ez sem vette el a kedveteket! Jövőre ismét szeretettel várunk! Puszi Kata

Átadom Szandrának is!!!