(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Matus Krisztina Dátum: 2012-10-02 20:38:52
Sziasztok! Mi idén voltunk először Sartiban, nagyon szép hely nagyon tetszett nekünk, jövőre megint elszeretnénk menni. Csak sajnos mi is kaptunk a 3 napos esőből, de ez nem vette el a kedvünket. Csak hajókázni nem tudtunk, pedig nagyon szerettünk volna ,de az idő nem engedte. De jövőre bepótoljuk (remélem). Mi a Blue sarti-ban szálltunk meg, nagyon jó volt a szállás, közel volt a part. Volt valaki Neos Marmarosba, az a hely is érdekelne?
Nagy Emese Dátum: 2012-10-02 15:46:50
Grand Kata írta ekkor: 2012-10-01 20:51:51
Kedves Emese! A Kosmas apartmannal meg vannak elégedve a Vendégeink! Közel van a faluhoz, a tenger lassan mélyül, és az iroda rövid távolságra van. Ezek mellett telepített idegenvezetők gondoskodnak a vendégekről! Remélem megfelel a válaszom! Üdvözlettel Kata smile smile
Köszönöm. Én még 2003-ban voltam Sartiba az ófaluban és nagyon tetszett. Tavaly neoson voltam a fiammal és ott találkoztunk. Jövö juniusban készülünk Sartiba a Kosmas apartmamba. Jövöre találkozunk veled.
Grand Kata Dátum: 2012-10-01 20:51:51
Nagy Emese írta ekkor: 2012-10-01 19:53:13
Jövő évi nyarat tervezzük Sartiba. Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen a kosmos apartman és messze van a grandtours irodától. És még, hogy a tenger lassan mélyül itt ???
Kedves Emese! A Kosmas apartmannal meg vannak elégedve a Vendégeink! Közel van a faluhoz, a tenger lassan mélyül, és az iroda rövid távolságra van. Ezek mellett telepített idegenvezetők gondoskodnak a vendégekről! Remélem megfelel a válaszom! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-10-01 20:46:32
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-09-27 21:52:48
Pedig jövőre 1000% hogy oda mentünk volna! smile smile
Szia Roland! Találunk Nektek jó helyet jövőre! Gratulálok a "kis tündérhez" jó egészséget! Várunk Sartiban a következő szezonban! Üdvözlettel: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-10-01 20:44:49
Tóth Péter írta ekkor: 2012-09-26 22:01:11
Kedves Kata! Mi nagyon jól éreztük magunkat a két hét alatt, amit az Iriniben töltöttünk, nem kis részben Neked köszönhetően smile Szeretnénk jövőre is találkozni Veled, inni együtt újra egy mojitót ...Mi elégedettek voltunk a szállással, a utazással és a Bolla Travel-el is! Szandrának sok puszi Köszönettel: Zsuzsi és Péter
Kedves Zsuzsi és Péter! Boldogok vagyunk, hogy jól éreztétek magatokat, bár kijutott a 3 napos esőből is Nektek! smile Ez sem vette el a kedveteket! Jövőre ismét szeretettel várunk! Puszi Kata smile smile Átadom Szandrának is!!!