(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Nagy Emese Dátum: 2012-10-01 19:53:13
Jövő évi nyarat tervezzük Sartiba. Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen a kosmos apartman és messze van a grandtours irodától. És még, hogy a tenger lassan mélyül itt ???
K. Kitti Dátum: 2012-10-01 10:55:39
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-09-30 21:32:43
Nem értem az olyan embereket akik ennyi pénzért 5 csillagos szobát akarnak...Állítom hogy 5-ször annyian dicsérték mint ahányan szidták...
Nekünk nem volt az ég világon semmi problémánk a bungival, szerintem a katalógusban és a netes képeken is egyértelműen látszott, hogy valóban nem 5*-os szállodáról van szó. Sőt, őszintén szólva én sokkal rosszabbra számítottam. Úgy gondolom, hogy az ember nem azért megy el 1200 km-t, hogy az apartmanjában üljön és keresse a hibákat. Mi gyakorlatilag kb csak zuhanyozni meg aludni voltunk bent. Aki nem így tesz, azt nagyon tudom sajnálni. Ennyi erővel itthon is maradhatott volna és nézhetné a 4 falat... Ja, és hozzá tenném még azt is, hogy mi még jóval drágábban nyaraltunk ott, mint egyes panasztevők mivel mi augusztusban voltunk... Nem volt kötelező ezt választani, mi nem bántuk meg!!!!! smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-09-30 21:32:43
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-09-27 21:52:48
Pedig jövőre 1000% hogy oda mentünk volna! smile smile
Nem értem az olyan embereket akik ennyi pénzért 5 csillagos szobát akarnak...Állítom hogy 5-ször annyian dicsérték mint ahányan szidták...
szoták Dátum: 2012-09-29 16:09:34
Tisztelt Utas Társak! A Grand Tours utazási és szállás biztosítási helyei ellen semmi kifogásunk. Az utazási iroda minden általa biztosított és ígért szállásával kapcsolatban elégedettek vagyunk. Az iroda nem tehet arról, hogy a magyar utazók legnagyobb réme a magyar utazó. A 10 napos kirándulásunk a legnagyobb jó kedvel telt el. A vissza utazásunk során sajnos a magyar mentalitásnak köszönhetően, negatív élményeink születtek. A tolvajlás ebből az egyik. A Hajdúszoboszlón leszálló utasok közül (G.L, Sch. A. , Sch. E., Sch. O. , V.I. , B.S. , K.A. , Zs.T.S., M.J. ,) a fedélzeti kamera által még számunkra nem nyílvánvaló monogram tulajdonosa a hűtőtáskánkban lévő gyrosok nagy részét eltulajdonította, melyet gyermekeinknek, ill. szüleinknek hoztunk volna kóstolóba. A vissza utazásunk legprovokatívabb élménye a falkába tömörült tiszavasvárihoz fűződő személyek negatív csoportosulása volt. Ezek az emberek a kiránduló busz fogalmát átértékelve gyászmenetként fogták fel a kirándulás, nyaralás lényegét, melynek egy isten komplekszussal megvert fiatalember adott nyomatékot. Ez a fiatalember teljesen mindegy, hogy rendőr. tűzoltó, börtönőr vagy bármilyen hatósági személy, azt gondolom, hogy Görögországban egy buszon nem helyezheti magát hivatalba. Azt is gondolom, hogy ezek a túlkapások a mai magyar politika helytelen túlkapásai. MINDEN ELISMERÉSÜNK A GRAND TOURS SOFŐREINEK, AKIK EZT A NEHÉZ HOSSZÚ UTAZÁS AZ UTASOK TELJES KISZOLGÁLÁSÁVAL, MEGELÉGEDÉSÉVEL KÉPESEK VÉGIG VINNI. MINDEN EGYES SOFŐRNEK HÁLÁS TISZTELETEM AZÉRT A BÉKÉÉRT, NYUGALOMÉRT ÉS BIZTONSÁGÉRT AMIT NYÚJTOTT AZ UTAZÁS SORÁN!!!! U.i.: Jövőre is a Grand Tourst választjuk!
Fajcsák Roland Dátum: 2012-09-27 21:52:48
Grand Sándor írta ekkor: 2012-09-25 09:52:34
Tisztelt Fórumozók! A Sarti Beach bungalókra reagálnék mindenkinek aki erről írt, mivel meg is szólítottak, de egyébként is volt szándékomban. A problémákkal 100 %-ban tisztában vagyunk. Sajnos. Ne feltételezzék rólunk, hogy szándékosan akartunk ilyet eladni Önöknek. Nekünk a szerződésünk szerint ezeknek a szobáknak az összes nyílászárója ki lett volna cserélve műanyagra vagy alumíniumra és a fürdőszobákban lett volna átalakítás, csere egy lista szerint (nem komplett felújítás). Sajnos a tulajdonos, általunk nem ismert okok miatt, nem valósította meg a dolgokat. Tavaly ezen a telepen a most németek által bérelt házakat vittük, de ránk ígértek, így a telep keresettsége miatt maradni szerettünk volna. Olyannyira kértük tőle az ígéretét, hogy még időt adva neki az első két turnust nem is engedtük beköltözni, máshol helyeztük el az utasainkat. Sartiban jelenleg erős keresleti piac van a szállások iránt mióta a szerbeknek nem kell vízum az Unióba. Olyannyira, hogy árban is felfelé megy a piac, illetve egyre kevesebb háztulajdonos akar utazási irodával dolgozni, mert utcáról kevesebb idő alatt többet kiárul. Ez sajnos a sartis szolgáltatások színvonalán is elkezdett látszani, de mi, magyarok is imádjuk Sartit, én a második legnagyobb magyar falunak szoktam mondani Görögországban (Paralia az első!). Ezen okok miatt nekünk is nyelni kellett egyet és az adott kész helyzetet elfogadva végigvinni a szezont. A harmadik turnust is máshol akartuk elhelyezni - akkor volt üres kapacitásunk bőven - de ők megnézték és a szállás pozíciója miatt inkább maradtak. Utazási szerződésünk szerint azonos kategórián belül fenn tartjuk a jogot a szálláshely cseréjére. Nem akartunk ezzel erőből élni, így aki reklamált áthelyeztük, aki kompromisszumot kötött a házzal az maradt. Talán 1 vagy 2 turnus volt, ahol nem volt cserelehetőség. Mindenkitől elnézést kérünk a kellemetlenségekért, továbbra is az a helyzet, vagy maradnak vagy kompromisszumot kötnek vendégeink. A fotókat egyébként saját kezűleg készítettem, így azok 100 %-ban megfelelnek a valóságnak. Jövőre nem fogjuk bérelni ezeket a szálláshelyeket. A zajra sajnos annyit tudok mondani, hogy a szerződéskötés pillanatában az új részen említett bár és étterem nem létezett. Küzdöttünk ezzel is, de nem sikerült, így ennek is eredménye a kapcsolat megszakítása. Továbbra is arra törekszünk, a legjobbak legyünk a piacon mind árban, mind szolgáltatásban. Hibamentességet természetesen normális ember nem garantál, mi is azt garantáljuk, ha hibázunk, akár alvállalkozónk által is, akkor korrigáljuk. Ebben az esetben a szálláscsere volt a korrigálás, de mint említettem, ezt nem mindenki kérte. Egyébként ilyen szállással csináltuk végig a szezont, de csak most a végén erősödött fel az Önök reklamációja. A szállás egyéb tulajdonságai egyébként kiválóak: medence, kert, pozíció. Üdvözlettel:Nagy Sándor - ügyvezető
Pedig jövőre 1000% hogy oda mentünk volna! smile smile