(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kormány László Dátum: 2012-09-23 12:07:27
Tisztelt Grandtours Vezetője! Csatlakozva Topa Ágnes reklamálásához.Mi a 11-es bungallóban voltunk 09.11.-09.18-ig. A műanyag ajtó és ablak csak elől van, a hátsó ablakok fából amit nem lehet bezárni,mivel szét van rohadva és a szomszéd ház éjszakai mulatságát mi is élveztük. Ezek szerint rájuk nem vonatkozik a 23 óra utáni csend rendelet. A bungalló amiben laktunk leírhatatlanul pocsék.Egy hétig böröndből öltöztünk,mivel a szekrénynek nevezett építmény dohos-penészes volt. A fürdőszobában állt a víz,amit a gondnok nem javított meg Kata többször szólt Neki. A falak omladoznak,csak az ágyneműt cserélték turnus váltáskor takarítás nem volt. Az ember nem vár 5csillagos szobát ennyi pénzért,de legalább az átlagnak megfelelne. Nem tarto valószínűnek,hogy a továbbiakban Önökkel utazunk.Várnám a Grand Vezető úr válaszát! Tisztelettel két csalódott utas.
Topa Ágnes Dátum: 2012-09-23 10:35:12
Grandtours vezetősége és a Sartira indulók részére! Korábban más társasággal utaztunk Görögországba, akkor figyeltünk fel a Grandtours szép buszaira. Mivel idén is Görögországot terveztük és a vidéki indulás is szerepelt a katalógusban, befizettünk Sartira a 9-es Bungallóba, szeptember 4-től két hétre.A busz tényleg új volt, jó helyet kaptunk, a hosszú határátkelések ellenére, egy szegedi átszállással tettük meg az utat. Szerencsénk volt, mert odaérkezésünkkor (11:50 görög idő) már elfoglalhattuk a szállásunkat. Itt kezdődtek a problémák. A bejárati ajtó kb. 20 cm-re nyílt csak ki, utána csak feszegetni lehetett, annyira lógott. Egyébként egy szakadt, korhadt fa ajtóról beszélünk, amit odaérkezésünkkor bezárni sem lehetett rendesen. Mint kiderült az 1-10-ig bungallók ósdi ajtajait és ablakait, a korábbi igéret ellenére nem cserélték ki, úgy mint a 11-14-ig utcához közelieket. Az ajtót és a fürdőszoba ablak zárat a nagyon segítőkész, telepített idegenvezető, Kata közreműködésével a helyi karbantartó megtákolta.(Edényeket is hozott) Ezek után már csak az volt zavaró, hogy a csukott ajtón akkora rés volt, hogy reggel besütött a nap és minden zaj behallatszott. Az ablakok zárja annyira feszült, hogy szintén nem volt biztonságosan bezárható. Ezt olíva olaj beöntéssel sikerült megoldanunk. A szúnyogháló egyik oldala szomorúan lobogott a szélben, maximum a kóbor macskák és kutyák nem fértek át rajta. A konyhaszekrény ajtajai lógtak, nem záródtak, a felszerelés szedett vedett hiányos, rossz állapotú volt: 1db csorba üveg tálka, lekapart teflon serpenyő, egy db villa, teljesen különböző poharak, bögrék, stb. A matracok közül az egyik annyira ki volt feküdve, hogy a rugók nyomták az oldalunkat. Sorstársaink is sokat panaszkodtak, de most csak saját élményeinkről írunk. Már egészen kezdtünk megbarátkozni nomád életkörülményeinkkel, amikor közel egy hét után Kata felajánlott egy csere szobát a Blue Sartiban, ami még messzebb lett volna a falutól, csomagolni kellett volna, és a ház nyüzsgése sem volt szimpatikus (mi nyugalmas szállást akartunk), ezért a második hétre is maradtunk a bungallóban. A második héten héten viszont egy olyan, prospektusban nem említett "apróság" keserítette meg az életünket, hogy a szomszéd apartman házban lakó német(Frosch-Sportreisen) túristák kétnaponta hajnali 3-ig tartó bulikat rendeztek, hangos zenével, üvöltözéssel. Reggelente a karikás szemű, ásítozó magyarok szavaiból kiderült: Ők sem tudnak aludni. A műanyag nyílászárósok persze kevésbé szenvedtek. Hogy valami jót is írjak: A tenger nem volt annyira tele hamuval, mint a korábbi fotókon láttuk (közeli tűz miatt). A tengerpart finom homokos, lassan mélyülő, medúza mentes volt, de a strand gazos, zuhanyzó csak néhány bár mellett van. ( Egyszer meg is kértek, hogy ne használjuk, mert az csak a nyugágyak bérlőinek van.) Tisztában voltunk vele, hogy nem luxus apartmanra fizettünk be, de a Sarti Bungalló alul múlta elképzeléseinket, még házi gyík, csupasz csiga és hangya is volt a bungallóban. A 15 cm-es imádkozó sáska a békával együtt megrekedt a teraszon, mert nem fért be az ajtó résein a szakadt szúnyogháló meg túl magasan volt nekik. Kérdéseink: Nem ciki a vadi új buszokat üzemeltető Grandtoursnak, hogy ilyen szakadt szálláson helyezik el a túristákat? Miért nem írják le a tényt, hogy a nem felújított szállások élvezeti értéke elenyésző? Hogyan engedheti meg a bungallók és a szomszédos németek által lakott apartmanház KÖZÖS tulajdonosa, hogy a német túristák miatt a magyarok két naponta ne aludjanak rendesen? Miért nem írják le a a prospektusban, hogy ez nem egy nyugodt, csendes szállás, annak ellenére, hogy a világ végén van? Mindenképpen válszt várunk a Grandtours illetékeseitől, hogy szerintük ez így teljesen rendben van-e? A Sarti Beach Bungallóba utazók figyelmét pedíg szeretnénk felhívni a tényekre. Topa Ágnes, Kozár Andor csalódott utasok
Szabó Zoltán Dátum: 2012-09-20 22:35:37
Kedves Grandkata Azt szeretném megérdeklődni,hogy a te tapasztalatod szerint milyen időjárás várható az október 2-9 közötti időszakban.A tenger hőmérséklete,időjárás? Az utazási irodában nem tudták teljes mértékben megmondani,hogy a bungakónál levő medencét milyen feltételekkel lehet igénybe venni.Tudnál erről valamit írni ami valós?Robogó bérlésre van-e lehetőség és ennek mi a feltétele? Válaszodat előre is kösznöm:Zoli
Szekeres Éva Dátum: 2012-09-19 21:39:33
Sarti és Kata egy csoda! Együtt meg a legjobb nyaralás. Én ennyit 20 év alatt nem tudtam meg Görögországról, mint most egy túrán. Ez az egy hét egy csoda volt. Hogyan lehet 2 hétre menni? Volt valaki május végén? Akkor milyen az idő? Vannak már programok, nap, nyitott boltok?
Klopp Gyula Dátum: 2012-09-19 09:40:59
Kedves Zoltán! Mi is 10.02-től megyünk, csak mi a Blue Sarti apartmanba. Természetesen szuper időnk lesz, és remek programjaink. Halottam, hogy ha robogót nem is, de kvadot lehet bérelni. Gondolom a buszon majd találkozunk, addig is kellemes készülődést, üdv. Gyula