Kedves Kata
Az okt.02-09-ig tartó nyaraláson leszünk a 13-as és a 14-es bungalóban.
Azt szeretnénk megtudni a konyha felszereltségével kapcsolatban,hogy van-e mikró?
Valamint a robogóbérlés Sartin van-e,ha igen akkor milyen áron?
Utoljára pedig azt,hogy át lehet-e jutni Neos marmarasra busszal?
Válaszodat előre is köszönjük Dina és Zoli.
Kedves Zoltán! Bár nem Kata vagyok, de mi nemrég jöttünk haza, a 13-as bungiban voltunk. Mikró nincs a konyhában, csak egy mini konyha két főző lappal és egy kis "sütő" résszel. A robogó bérlés árát sajnos nem tudom, mert mi bicikliztünk. Ez 2 euró volt egy napra. És az utolsó kérdésedre a válasz: IGEN!!! Csütörtökön indul az a bizonyos Sithónia túra aminek egyik állomása Neos Marmaras. Ezt kár kihagyni, sok szép helyre elvisznek ezen a kiránduláson!

És ha szabad javaslatot tennem, akkor a görög estet se hagyjátok ki!

Kellemes pihenést kívánok és remélem tudtam segíteni!