Szia Kata! Egy kellemes nyaralást töltöttünk el Sartin a bungallókban (13-as). Köszönjük a tanácsokat, tippeket, hogy mit hol lehet kapni,enni. Egy életre nem fogom elfelejteni ezt a nyaralást, a fak. programok tartalmasak voltak sok élménnyel és tudnivalókkal gazdagítottak (értve ezt a görög estre is

). Kis tanácsok azoknak akik a bungikba mennek: főzőedényt ne vigyenek, éles kés nem árt ha van, kis minikonyha van rakva a konyhába (nagyon jól működik), a nap felkeltét érdemes megnézni onnan - az Athos-hegy mögött kel fel a nap. Kata örülök hogy megismertelek, kitartást még erre a másfél hónapra.
Szia Tamás! Én is nagyon kellemes embereket ismerhettem meg kedves személyetekben. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Tudom, a Görög est

Hős voltál és büszkék voltunk Rád. Nagyon jó kis csapat voltatok! További szép szép nyarat, jó egészséget kívánok Nektek! Üdvözlettel: Kata