(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szabó Zoltán Dátum: 2012-09-03 17:42:19
Kedves Kata Az okt.02-09-ig tartó nyaraláson leszünk a 13-as és a 14-es bungalóban. Azt szeretnénk megtudni a konyha felszereltségével kapcsolatban,hogy van-e mikró? Valamint a robogóbérlés Sartin van-e,ha igen akkor milyen áron? Utoljára pedig azt,hogy át lehet-e jutni Neos marmarasra busszal? Válaszodat előre is köszönjük Dina és Zoli.
Grand Kata Dátum: 2012-09-02 16:55:35
Tamás írta ekkor: 2012-08-30 16:45:26
Szia Kata! Egy kellemes nyaralást töltöttünk el Sartin a bungallókban (13-as). Köszönjük a tanácsokat, tippeket, hogy mit hol lehet kapni,enni. Egy életre nem fogom elfelejteni ezt a nyaralást, a fak. programok tartalmasak voltak sok élménnyel és tudnivalókkal gazdagítottak (értve ezt a görög estre is smile ). Kis tanácsok azoknak akik a bungikba mennek: főzőedényt ne vigyenek, éles kés nem árt ha van, kis minikonyha van rakva a konyhába (nagyon jól működik), a nap felkeltét érdemes megnézni onnan - az Athos-hegy mögött kel fel a nap. Kata örülök hogy megismertelek, kitartást még erre a másfél hónapra.
Szia Tamás! Én is nagyon kellemes embereket ismerhettem meg kedves személyetekben. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Tudom, a Görög est smile smile Hős voltál és büszkék voltunk Rád. Nagyon jó kis csapat voltatok! További szép szép nyarat, jó egészséget kívánok Nektek! Üdvözlettel: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-09-02 16:49:35
Nagy Barbara írta ekkor: 2012-08-28 21:37:21
Szia Kata! Szeptember 3-án indulunk Sartira nászútra :) Hány óra körül szoktak odaérni a buszok? Milyenek a bungallók? Izgulunk, várjuk,és reméljük szép idő lesz :) Mennyi esély van rá, hogy lesz fakultatív kirándulás a Meteorákhoz? Várjuk a válaszodat! Barbara és Péter
Szia Barbara! Még gyönyörű az idő, a buszok változatos időpontokban szoktak érkezni, 11-14 óra között. A Meteorára nehezen jön össze a csapat, de majd találunk megoldást! Sok boldogságot Nektek! Szeretettel várunk. Holnap indultok. Remélem jól sikerült a lakodalom, vajh maradt egy kis lagzis süti??? smile smile Üdvözlettel: Kata
Tamás Dátum: 2012-08-30 16:45:26
Szia Kata! Egy kellemes nyaralást töltöttünk el Sartin a bungallókban (13-as). Köszönjük a tanácsokat, tippeket, hogy mit hol lehet kapni,enni. Egy életre nem fogom elfelejteni ezt a nyaralást, a fak. programok tartalmasak voltak sok élménnyel és tudnivalókkal gazdagítottak (értve ezt a görög estre is smile ). Kis tanácsok azoknak akik a bungikba mennek: főzőedényt ne vigyenek, éles kés nem árt ha van, kis minikonyha van rakva a konyhába (nagyon jól működik), a nap felkeltét érdemes megnézni onnan - az Athos-hegy mögött kel fel a nap. Kata örülök hogy megismertelek, kitartást még erre a másfél hónapra.
Nagy Barbara Dátum: 2012-08-28 21:37:21
Szia Kata! Szeptember 3-án indulunk Sartira nászútra :) Hány óra körül szoktak odaérni a buszok? Milyenek a bungallók? Izgulunk, várjuk,és reméljük szép idő lesz :) Mennyi esély van rá, hogy lesz fakultatív kirándulás a Meteorákhoz? Várjuk a válaszodat! Barbara és Péter