(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szabcsi Dátum: 2012-08-22 02:38:11
Grand Kata írta ekkor: 2012-08-19 19:32:28
Kedves Szabcsi! Görögországban a közbiztonság általában jó. Ezzel szemben Sartiban nem csak görögök tartózkodnak, és úgy gondolom, hogy a Vendégeknek azért vigyázni kell a holmijukra. Pld. Földszinti lakásban nyitott ablaknál vagy ajtónál nem célszerű aludni, és éjszakára értékeket kint hagyni az erkélyen, mert az ördög nem alszik. Kirívó esetekről nem tudok, itt nyugalom van és béke! Így aztán lehet készülődni, mi pedig várunk Titeket! Üdvözlettel Kata smile smile
Kedves Kata! Nem akarlak meg sérteni, távol áll tőlem,de a válaszod nem volt valami meg nyugtató! Számomra amolyan itt a válasz és kész cím. A Kosmas apartmanba a konyha felszerelés milyen s miből mennyi van, hogy miket is vigyünk esetlegesen magunkkal. Esetleg kisebb lábost stb....-re gondolok itt. Ja a Kosmasba az emeleti szobákat adjátok a vendégek rendelkezésére ha jól emlékszem, talán itt nincsen félni valonk az esetleges betolakodótól????? Várom válaszodat. További szép napot neked. Sz-K
Grand Kata Dátum: 2012-08-20 21:18:24
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-08-20 16:15:25
Halihóó!Kata,úgy akartam kérdezni hogy aki busszal volt azok között a legfiatalabb?? Hát de lehet... smile smile smile
Kedves Roland! Jól értettem! Busszal is voltak picik, bár igazad van ha jól visszagondolok olyan 7-8 hónapos lehetett egy helyet vettek Neki és babahordóban aludta át az utat. smile smile Így helyes a válasz! Üdvözlet Nektek, remélem nagyon jól vagytok! Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-08-20 21:15:42
Szabóné Horváth Mónika írta ekkor: 2012-08-19 19:41:02
Sziasztok! Szeretném megkérdezni a kint lévőktől,mi igaz abból amit az egyik fórumon láttunk.A tűz után a tenger fekete hordalékot, dobott ki és a part végig fekete?!Tud-e erről valaki bővebbet ? Köszönöm szépen Móni
Szia Móni! Valóban a pernyét idehozta a szél, és egy éjszakai eső lemosta az égés maradványait. A tengernek viszont olyan tulajdonsága van, hogy öntisztító. Mára már sikerült is "kitisztítania" magát. Így ismét kristálytiszta vízben fürödhetnek a Vendégek. smile smile Üdvözlettel: Kata
Fajcsák Roland Dátum: 2012-08-20 16:15:25
Grand Kata írta ekkor: 2012-08-19 19:24:53
Szia Roland! Bocsi, hogy nem válaszoltam Neked! A legfiatalabb Vendégem 4 hónapos volt, szerintem kicsit korai, de ezt követően 6, 9 hónapos babák is voltak az idén! Csak nem????? smile smile Én örülnék! Üdv.: Kata smile smile
Halihóó!Kata,úgy akartam kérdezni hogy aki busszal volt azok között a legfiatalabb?? Hát de lehet... smile smile smile
Szabóné Horváth Mónika Dátum: 2012-08-19 19:41:02
Sziasztok! Szeretném megkérdezni a kint lévőktől,mi igaz abból amit az egyik fórumon láttunk.A tűz után a tenger fekete hordalékot, dobott ki és a part végig fekete?!Tud-e erről valaki bővebbet ? Köszönöm szépen Móni