Kedves Szabcsi! Görögországban a közbiztonság általában jó. Ezzel szemben Sartiban nem csak görögök tartózkodnak, és úgy gondolom, hogy a Vendégeknek azért vigyázni kell a holmijukra. Pld. Földszinti lakásban nyitott ablaknál vagy ajtónál nem célszerű aludni, és éjszakára értékeket kint hagyni az erkélyen, mert az ördög nem alszik. Kirívó esetekről nem tudok, itt nyugalom van és béke! Így aztán lehet készülődni, mi pedig várunk Titeket! Üdvözlettel Kata
Kedves Kata!
Nem akarlak meg sérteni, távol áll tőlem,de a válaszod nem volt valami meg nyugtató! Számomra amolyan itt a válasz és kész cím. A Kosmas apartmanba a konyha felszerelés milyen s miből mennyi van, hogy miket is vigyünk esetlegesen magunkkal. Esetleg kisebb lábost stb....-re gondolok itt. Ja a Kosmasba az emeleti szobákat adjátok a vendégek rendelkezésére ha jól emlékszem, talán itt nincsen félni valonk az esetleges betolakodótól?????
Várom válaszodat.
További szép napot neked. Sz-K