(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-07-24 15:45:29
Szélessyné Rozner Mária írta ekkor: 2012-07-20 05:59:43
Szia Kata! Már csak hármat alszunk és indulunk hozzád. Örülök, hogy szép idő van, itthon kicsit össze-vissza időjárás van. Sajnos tegnap kiderült, hogy a mi gyűjtőjáratunk nem indul, és máshol kell felszállnunk, de az iroda nagyon rendes volt, taxit szervezett nekünk, és nem győztek elnézést kérni. Igaz így egy kicsit hosszabb lesz az út, kanyargunk egyet Magyarországon, legalább felkészülünk a szerpentinekre. Akit érdekel azt is megtudtuk, hogy mi Setra busszal megyünk. Üdv. Marika
Szia Marika! Lám lám nem is volt semmi gond, hiszen már itt is vagytok! smile
Szabóné Horváth Mónika Dátum: 2012-07-23 19:52:37
Hello! Jön valaki Pécsről Aug..27-én Sartira! smile
Dátum: 2012-07-23 17:24:28
jó nyaralást Marika :) várom a beszámolót smile
Kovács Adél Dátum: 2012-07-23 12:05:27
Szabcsi írta ekkor: 2012-07-21 13:09:46
halika! Igaz nem a Kata vagyok, de a Kosmas apartman nagyon tuti s még klíma is a rendelkezésedre áll ha akarod! Én már voltam Neos-ban s hát Sarti sokkal tutibb hely legalábbis nekem,de embre válogatja. Szia: Sz.
Köszi ,Szabcsi! Azt nem tudod véletlenül, hogy a Kosmasban melyik emeleten vannak a 4 fős apartmanok? Itt a honlapon lévő alaprajzokból sajnos nem derül ki.. Köszi előre is az infót.Kovács Adél
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-07-23 08:46:00
Sziasztok! Kb 1 óra múlva indulunk. Jó pihenést mindenkinek aki mostanában indul. Marika