Szia Kata! Már csak hármat alszunk és indulunk hozzád. Örülök, hogy szép idő van, itthon kicsit össze-vissza időjárás van.
Sajnos tegnap kiderült, hogy a mi gyűjtőjáratunk nem indul, és máshol kell felszállnunk, de az iroda nagyon rendes volt, taxit szervezett nekünk, és nem győztek elnézést kérni. Igaz így egy kicsit hosszabb lesz az út, kanyargunk egyet Magyarországon, legalább felkészülünk a szerpentinekre. Akit érdekel azt is megtudtuk, hogy mi Setra busszal megyünk.
Üdv. Marika
Szia Marika! Lám lám nem is volt semmi gond, hiszen már itt is vagytok!