(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-07-19 19:38:38
Szabcsi írta ekkor: 2012-07-19 16:37:24
Szia Kata! Csupán érdeklődöm, hogy sikerült e már valamit elérni azzal a bizonyos koronggal kapcsolatban???? Várom a válaszodat. Ismét lesz valami féle ismerkedési est a discóban? Ahol egyébként sokan szoktak lenni?? További szép napot neked. Üdv: Sz
Kedves Szabcsi! Lehet, hogy Krétára kell utaznod a közeljövőben, smile Itt ugyanis a Halkidiki félszigeten nem lehet krétai korongot kapni! Buli az van, egyénileg minden este ha kell! smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-07-19 19:35:01
Szélessyné Rozner Mária írta ekkor: 2012-07-19 15:53:44
Szia Heni! Írok priviben ha megadod a címed, nem biztos, hogy mindenki kíváncsi rá. Habár a fórum eléggé leült.
Sziasztok! Bizony "leült" a fórum, mert a régi és leendő Verndégeim nem érdeklődnek az itteni dolgokról. Én figyelem a beszélgetéseket, de abban a témában, hogy honnan hány óra alatt lehet hazaérni, vagy odaérni, arra sajnos nem tudom a választ, mert én itt vagyok Sartiban. smile smile Várom az érdeklődéseket! Csodálatos nyári idő van, ma voltunk a Sithonia körúton, nagyon élvezték a vendégek. Így csak annyit írhatok, várom a kérdéseket. smile smile Üdvözlettel Kata
Szabcsi Dátum: 2012-07-19 16:37:24
Szia Kata! Csupán érdeklődöm, hogy sikerült e már valamit elérni azzal a bizonyos koronggal kapcsolatban???? Várom a válaszodat. Ismét lesz valami féle ismerkedési est a discóban? Ahol egyébként sokan szoktak lenni?? További szép napot neked. Üdv: Sz
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-07-19 15:53:44
Szia Heni! Írok priviben ha megadod a címed, nem biztos, hogy mindenki kíváncsi rá. Habár a fórum eléggé leült.
Dátum: 2012-07-19 14:09:22
szia Marika.mi is tervezünk olyan kirándulást ahol többen megyünk,mert sajna a gyereknek így nem volt kivel játszania de ez mind a jövő zenéje.merre jártatok még nyaralni?