Szia Heni! Írok priviben ha megadod a címed, nem biztos, hogy mindenki kíváncsi rá. Habár a fórum eléggé leült.
Sziasztok! Bizony "leült" a fórum, mert a régi és leendő Verndégeim nem érdeklődnek az itteni dolgokról. Én figyelem a beszélgetéseket, de abban a témában, hogy honnan hány óra alatt lehet hazaérni, vagy odaérni, arra sajnos nem tudom a választ, mert én itt vagyok Sartiban.

Várom az érdeklődéseket! Csodálatos nyári idő van, ma voltunk a Sithonia körúton, nagyon élvezték a vendégek. Így csak annyit írhatok, várom a kérdéseket.

Üdvözlettel Kata