bár nektek akkor ez sem lesz sokkal rövidebb,mert mi pl fél 12kor értünk a szállásra,ami ha rátok vetítve nézzük majd 24óra út.volt egy csoport mikor jöttünk haza,ők már 9kor kiértek.de ezt aki buszos kirándulásra megy,vállalja
hányan mentek?
első 3napba jó nagy hullámok voltak,nagyon buli volt.aztán lecsendesedett és az is nagyon jó volt.