(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

S. Tünde Dátum: 2012-07-17 11:38:51
írta ekkor: 2012-07-16 17:33:53
Szia Marika.kifele az ut 17ora hazafele13ora volt.nem vészes.ha a határon van kis szerencsétek,10re a szálláson vagytok.nagyon szép a táj,van látnivaló közben.mi voltunk minden indulo programon,mind jo egy profi idegenvezetővel.a meteorákhoz nem indult busz amit nagyon sajnálunk.az uton a soförök 20perces szüneteket tartottak az időbeni hatàrátlépés miatt.kosmasba laktunk,nem volt semmi gond.ez a központhoz is parthoz is közel volt,ezért szàmunkra a legjobb volt.a görög estet ne hagyjàtok ki:-) kivànok jó utat,jó nyaralást Nektek.
Szia Heni! Az igen szép idő busszal.=) Nekünk vhogy 28órás volt odafelé, haza pedig 21..
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-07-17 05:58:11
Szia Heni! Köszönöm az értékes információkat, akkor nem olyan vészes az út, tavaly Korfun voltunk hát az húzós volt busszal, de kibírtuk és az élmények kárpótoltak bennünket a hosszú utazásért. Sajnálom, hogy nem jutottatok el a Meteorákhoz, mert látni kell egyszer, mi anno Tolóból mentünk oda, de egy egész nap elment a nyaralásból. Mi nem a központban, hanem a Beachen a bungalókban foglaltunk szállást, így majd sétálhatunk eleget, de a medence és a kert miatt döntöttünk mellette. Köszönöm még egyszer: Marika
Dátum: 2012-07-16 17:33:53
Szia Marika.kifele az ut 17ora hazafele13ora volt.nem vészes.ha a határon van kis szerencsétek,10re a szálláson vagytok.nagyon szép a táj,van látnivaló közben.mi voltunk minden indulo programon,mind jo egy profi idegenvezetővel.a meteorákhoz nem indult busz amit nagyon sajnálunk.az uton a soförök 20perces szüneteket tartottak az időbeni hatàrátlépés miatt.kosmasba laktunk,nem volt semmi gond.ez a központhoz is parthoz is közel volt,ezért szàmunkra a legjobb volt.a görög estet ne hagyjàtok ki:-) kivànok jó utat,jó nyaralást Nektek.
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-07-16 07:00:06
Szia Heni! Mi egy hét múlva indulunk, milyen hosszú volt az út, melyik apartmanban voltatok, milyen fakultatívon vettetek részt?
Dátum: 2012-07-16 06:48:42
nekünk is volt szerencsénk az idén Sartin nyaralni.nagyon jó volt.külön köszönet Katának,tényleg lelkiismeretesen végzi a munkáját.sok szépet láttunk,annyira belelkesedtünk hogy hazafele már arról beszélgettünk hova megyünk jövőre.Katához hasonló idegenvezető kell mindenfele,ő olyan kis tyúkanyó is egyben.az Athos kiránduláson nem ő volt velünk, s nagyon hiányoltuk mert nagyon magunkra maradtunk van aki dolgozni megy oda,van aki a magánéletét élni.amúgy minden tökéletes volt.mindenkinek ajánlom:)