Szia Heni! Köszönöm az értékes információkat, akkor nem olyan vészes az út, tavaly Korfun voltunk hát az húzós volt busszal, de kibírtuk és az élmények kárpótoltak bennünket a hosszú utazásért. Sajnálom, hogy nem jutottatok el a Meteorákhoz, mert látni kell egyszer, mi anno Tolóból mentünk oda, de egy egész nap elment a nyaralásból. Mi nem a központban, hanem a Beachen a bungalókban foglaltunk szállást, így majd sétálhatunk eleget, de a medence és a kert miatt döntöttünk mellette. Köszönöm még egyszer: Marika