Sziasztok!
Mi tegnap érkeztünk haza a Blue Sarti apartmanból, ahol egy csodálatos hetet töltöttünk. :)
Mindennel nagyon meg vagyunk elégedve, a sofőrökkel, a szállással, a fakultatív kirándulásokkal. Ez volt az első külföldi nyaralásunk, de nagyon megérte. Gyönyörű hely Sarti.
Egyetlen egy dolog okozott nekünk gondot, amire sehol nem készítettek fel, az az volt, hogy minden reggel menetrendszerűen negyed nyolckor megérkezik az apartman elé a szippantós autó, ami az illatával és a zajával riadót ver és mindenkit felébreszt, erre többen is panaszkodtunk, de a válasz csupán annyi volt egy mosoly kíséretében, hogy Paralián hamarabb ébresztenek a szippantósok. Hát köszönjük. Pihenni megyek oda, de csak negyed nyolcig lehet. És ez főleg annak kellemetlen, aki esetleg még plusz pénzt is fizet azért, hogy tengerre néző szobája legyen, de vele együtt az autóra is...
A Meteorákhoz is szerettünk volna eljutni, de amikor az idegenvezető hölgy közölte, hogy hosszú oda az út, és a látogatásra csak alig 2 óra jut, így többen meggondoltál magukat, és nem is indult. Sajnos.
De ettől függetlenül mi nagyon jól éreztük magunkat, mert a hangulatért csak mi vagyunk a felelősök. :)
Kedves Mariann! Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Sajnos Sartiban még nem mindenütt működik a csatornarendszer, így valóban kellemetlenséget okoz kissé a szippantós kocsi tevékenysége. Sajnos nem mi határozzuk meg az érkezését, és munkáját. Ezzel a kellemetlenséggel nem csak itt kell számolniuk a kedves Vendégeknek, hanem Görögország számtalan üdülőhelyén. Ez a kellemetlen tevékenység sem kora reggel, sem reggeliidőben, sem ebédidőben igazából nem aktuális, de el kell fogadnunk. Másképp nem működőképes a ház, hiszen a gödör telik

.
A Meteóra kirándulással kapcsolatban pedig úgy gondolom, hogy igen is tájékoztatnunk kell előre a Vendégeket arról, hogy ez a kirándulás oda vissza 850 km, ez így korrekt. Mivel ezt a hosszú utat meg kell tenni, így valóban egy kolostor megtekintésére max. 2 óra időnk van, természetesen még megállunk fényképezni ezt a csodálatos tájat. Én is boldog lennék, ha minden héten megoldható lenne az, hogy a Vendégeket elvigyem erre a kirándulásra. Elhallgatni azonban a vele járó kellemetlenségeket, mármint a távolságot, szerintem nem lenne korrekt. Még egyszer nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és reméljük, hogy valamelyest mi is hozzájárulhattunk ehhez!

További szép nyarat! Üdv.: Kata