(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-07-13 10:25:19
Galambos Kornélné írta ekkor: 2012-07-12 14:58:17
KEdves Kata! Szerencsésen haza érkeztünk 14 órás autóút után. :D Nagyon jól éreztük ismételten magunkat! A szállás (Kosmos apartman) és a fakultatív kirándulás is élmény volt! Reméljük jövőre is veletek tarthatunk!!! :D Galambos család Hódmezővásárhelyről
Kedves Galambos Család! Nagyon örülök, hogy szerencsésen hazaértetek, és boldoggá tesz, ha hozzá tudtunk járulni ahhoz, hogy a nyaralás során meg voltatok elégedve a szolgáltatásainkkal. Reméljük, még üdvözölhetünk vendégeink körében! További nagyon szép nyarat kívánok Nektek! Üdv.: Kata smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-07-13 10:20:16
Géreczné Szikszai Mariann írta ekkor: 2012-07-12 12:13:43
Sziasztok! Mi tegnap érkeztünk haza a Blue Sarti apartmanból, ahol egy csodálatos hetet töltöttünk. :) Mindennel nagyon meg vagyunk elégedve, a sofőrökkel, a szállással, a fakultatív kirándulásokkal. Ez volt az első külföldi nyaralásunk, de nagyon megérte. Gyönyörű hely Sarti. Egyetlen egy dolog okozott nekünk gondot, amire sehol nem készítettek fel, az az volt, hogy minden reggel menetrendszerűen negyed nyolckor megérkezik az apartman elé a szippantós autó, ami az illatával és a zajával riadót ver és mindenkit felébreszt, erre többen is panaszkodtunk, de a válasz csupán annyi volt egy mosoly kíséretében, hogy Paralián hamarabb ébresztenek a szippantósok. Hát köszönjük. Pihenni megyek oda, de csak negyed nyolcig lehet. És ez főleg annak kellemetlen, aki esetleg még plusz pénzt is fizet azért, hogy tengerre néző szobája legyen, de vele együtt az autóra is... A Meteorákhoz is szerettünk volna eljutni, de amikor az idegenvezető hölgy közölte, hogy hosszú oda az út, és a látogatásra csak alig 2 óra jut, így többen meggondoltál magukat, és nem is indult. Sajnos. De ettől függetlenül mi nagyon jól éreztük magunkat, mert a hangulatért csak mi vagyunk a felelősök. :)
Kedves Mariann! Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Sajnos Sartiban még nem mindenütt működik a csatornarendszer, így valóban kellemetlenséget okoz kissé a szippantós kocsi tevékenysége. Sajnos nem mi határozzuk meg az érkezését, és munkáját. Ezzel a kellemetlenséggel nem csak itt kell számolniuk a kedves Vendégeknek, hanem Görögország számtalan üdülőhelyén. Ez a kellemetlen tevékenység sem kora reggel, sem reggeliidőben, sem ebédidőben igazából nem aktuális, de el kell fogadnunk. Másképp nem működőképes a ház, hiszen a gödör telik smile . A Meteóra kirándulással kapcsolatban pedig úgy gondolom, hogy igen is tájékoztatnunk kell előre a Vendégeket arról, hogy ez a kirándulás oda vissza 850 km, ez így korrekt. Mivel ezt a hosszú utat meg kell tenni, így valóban egy kolostor megtekintésére max. 2 óra időnk van, természetesen még megállunk fényképezni ezt a csodálatos tájat. Én is boldog lennék, ha minden héten megoldható lenne az, hogy a Vendégeket elvigyem erre a kirándulásra. Elhallgatni azonban a vele járó kellemetlenségeket, mármint a távolságot, szerintem nem lenne korrekt. Még egyszer nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és reméljük, hogy valamelyest mi is hozzájárulhattunk ehhez! smile smile További szép nyarat! Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-07-13 10:05:34
kis gáborné írta ekkor: 2012-07-09 11:05:15
Kedves Kata ! Mi Sidariban voltunk veletek busszal , de most Sartira szeretnénk majd menni,de érdekelne ha repülővel megy az ember , hol száll le a gép ,és onnan ,hogy lehet az apartmanba jutni? A Blue Sartit néztük ki. Köszönöm előre is a válaszod! Jó munkát,és a nyaralóknak csodás nyaralást , ami görög országban csak az lehet.üdv.K.gáborné
Kedves Leendő Vendégünk! Ha valaki repülővel érkezik, az Thesszalonikiben száll le. Onnan vagy taxival ami kb. 140-170€, vagy távolsági busszal (16€/fő) a KTEL Halkidiki végállomásról tud lejönni, a reptérről Sartiba. A távolsági busz azonban 4,5 óra alatt ér ide. Remélem tudtam segíteni! Üdv.: Kata smile
Galambos Kornélné Dátum: 2012-07-12 14:58:17
KEdves Kata! Szerencsésen haza érkeztünk 14 órás autóút után. :D Nagyon jól éreztük ismételten magunkat! A szállás (Kosmos apartman) és a fakultatív kirándulás is élmény volt! Reméljük jövőre is veletek tarthatunk!!! :D Galambos család Hódmezővásárhelyről
Géreczné Szikszai Mariann Dátum: 2012-07-12 12:13:43
Sziasztok! Mi tegnap érkeztünk haza a Blue Sarti apartmanból, ahol egy csodálatos hetet töltöttünk. :) Mindennel nagyon meg vagyunk elégedve, a sofőrökkel, a szállással, a fakultatív kirándulásokkal. Ez volt az első külföldi nyaralásunk, de nagyon megérte. Gyönyörű hely Sarti. Egyetlen egy dolog okozott nekünk gondot, amire sehol nem készítettek fel, az az volt, hogy minden reggel menetrendszerűen negyed nyolckor megérkezik az apartman elé a szippantós autó, ami az illatával és a zajával riadót ver és mindenkit felébreszt, erre többen is panaszkodtunk, de a válasz csupán annyi volt egy mosoly kíséretében, hogy Paralián hamarabb ébresztenek a szippantósok. Hát köszönjük. Pihenni megyek oda, de csak negyed nyolcig lehet. És ez főleg annak kellemetlen, aki esetleg még plusz pénzt is fizet azért, hogy tengerre néző szobája legyen, de vele együtt az autóra is... A Meteorákhoz is szerettünk volna eljutni, de amikor az idegenvezető hölgy közölte, hogy hosszú oda az út, és a látogatásra csak alig 2 óra jut, így többen meggondoltál magukat, és nem is indult. Sajnos. De ettől függetlenül mi nagyon jól éreztük magunkat, mert a hangulatért csak mi vagyunk a felelősök. :)