(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Bernadett Dátum: 2012-07-10 18:56:58
Bernadett írta ekkor: 2012-07-10 18:49:41
Továbbítom és kérek minden állatbarátot aki mostanában megy Sartira segítsen : Állat szerető ismerősöknek és ismeretleneknek írom azt a bejegyzést! Kérlek benneteket, hogy aki mostanában megy Sartiba a Dina apartmanba és látja ezt a kiskutyát segítsen őt gondozni! A kutyus anyukáját egy autó ütötte el. A lányommal együtt egy hétig etettük, gondoztuk, de nem tudtuk orvos vinni és hazahozni sehogyan sem! A kutyus nagyon aranyos, barátkozós. Kislány, kb 2-3 hónapos lehet. Kérlek benneteket osszátok ezt a post-ot, hogy minél több emberhez eljusson a bejegyzés!http://www.facebook.com/sartiinfohu/photos#!/photo.php?fbid=3502361519175&set=o.254428893225&type=1&theater
A facebookon Udvardi Szilvia lapján találni pár képet a kiskutyáról http://www.facebook.com/udvardi.szilvia/photos#!/photo.php?fbid=3478048391362&set=a.2538701348273.2113685.1275815699&type=3&theater
Bernadett Dátum: 2012-07-10 18:49:41
Továbbítom és kérek minden állatbarátot aki mostanában megy Sartira segítsen : Állat szerető ismerősöknek és ismeretleneknek írom azt a bejegyzést! Kérlek benneteket, hogy aki mostanában megy Sartiba a Dina apartmanba és látja ezt a kiskutyát segítsen őt gondozni! A kutyus anyukáját egy autó ütötte el. A lányommal együtt egy hétig etettük, gondoztuk, de nem tudtuk orvos vinni és hazahozni sehogyan sem! A kutyus nagyon aranyos, barátkozós. Kislány, kb 2-3 hónapos lehet. Kérlek benneteket osszátok ezt a post-ot, hogy minél több emberhez eljusson a bejegyzés!http://www.facebook.com/sartiinfohu/photos#!/photo.php?fbid=3502361519175&set=o.254428893225&type=1&theater
kis gáborné Dátum: 2012-07-09 11:05:15
Kedves Kata ! Mi Sidariban voltunk veletek busszal , de most Sartira szeretnénk majd menni,de érdekelne ha repülővel megy az ember , hol száll le a gép ,és onnan ,hogy lehet az apartmanba jutni? A Blue Sartit néztük ki. Köszönöm előre is a válaszod! Jó munkát,és a nyaralóknak csodás nyaralást , ami görög országban csak az lehet.üdv.K.gáborné
Grand Kata Dátum: 2012-07-08 21:11:38
Szalacsi Balázs írta ekkor: 2012-07-07 18:05:54
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy az "árak" menüpontban a "BUSSZAL FT/FŐ/HÉT" árban benne van a buszköltség is? Emellett a ti tapasztalataitok szerint megéri a félpanzió/vacsora igénylése, vagy meg lehet oldani az étkezést olcsóbban? Még gondolkodunk a párommal, hogy melyik üdülőhelyet válasszuk Sarti, Zakynthoz illetve Neos Marmaras közül. Esetleg tudtok mondani valamiféle előnyt/hátrányt ezeket összehasonlítva tengerpart/nyüzsgés/árak/plusz programok tekintetében? Köszönöm a válaszokat!
Kedves Balázs! Benne van a nevében is "busz/fő/hét" tehát minden benne van az árban! smile Itt Szartiban a Blue Sarti ház éttermében nagyon meg vannak elégedve a vendégek a félpanziós, illetve a vacsorás ellátással. Sarti egyébként elég olcsó hely, a fakultatív programok terén is. Az árakat a honlapon meg tudjátok nézni! smile smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-07-08 20:51:42
Mogyorósiné Agócsy Andrea írta ekkor: 2012-07-07 17:35:22
Kedves Kata! Július 17- -ig megyünk a Blue Sarti apartmanba. Kérdésem : van-e minden apartmanba mikró? A leírásban az szerepel, hogy van, de a képeken nem láttam, és mintha a fórumban is ezt olvastam volna? Nem mintha ez olyan borzasztóan döntő dolog lenne, de esetleg fontos lehet a levitelre szánt ételek összeállításánál. Köszönettel. Mogyorósiék
Kedves Andrea! a Blue Sartiban minden szobában van mikró! PRAKTIKUS DOLOG, MERT MÉG EGY KÁVÉNAK VALÓ VIZET IS HAMARABB ELKÉSZÍTHETÜNK, MINT AZ ELEKTROMOS REZSÓN! Üdvözlettel: Kata smile smile