szeretnék figyelmeztetni minden kedves Sartira utazót, hogy ha sartin ezüstöt szetetne vásárolni azt semmiképp ne tegye a SITHON GOLD ékszerboltban mert én sajnos vásároltam ott egy nyakláncot és egy karkötőt és mindkettő VAS 2 hét elteltével lekopott róla az "ezüst" bevonat ami valószinüleg csak rá volt fújva 40+25 E veszett kárba . Ráadásul a kaarkötőt ajándékba vettem és most égek miatta! Egy kis keserű emlék az amúgy csodálatos és felejthetetlen nyaralásunkból.
Kedves Tünde! Jó, hogy ezt megírtad! Én is sok minden "huncutságra" felhívom a Vendégek figyelmét, de nem mindig hiszik el. Sajnos Te pórul jártál, nagyon sajnálom! Remélem jó tanulság lesz mindenkinek! Tényleg sajnálom! Üdv.: Kat