Szia Csaba, ez a joghurtos történet nagyon jó, remélem nem lesz rá szükség és inkább megesszük. Itt nálunk kisebb irodák szoktak 1 napos utat tervezni a Plitvicei tavakhoz, a fiamék voltak is és nagyon jól érezték magukat, de nem tudom Te az ország melyik részéről mennél, azért utána nézek. Ha találok valamit megírom. Üdv. Mária.
Azt hiszem konkrétabban segíthetek a szupermarketet illetően. A nagy "sárga" Arvanitidisz, mely görög láncolat valóban drágább, mint az utána a sarkon lévő kis diszkont Elenie szupermarket amire még az van kiírva KABA. Talán ez a legolcsóbb ital, zöldség és egyéb árak tekintetében is!

Üdv.: Kata