(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-06-30 13:28:56
Szélessyné Rozner Mária írta ekkor: 2012-06-27 07:49:44
Szia Csaba, ez a joghurtos történet nagyon jó, remélem nem lesz rá szükség és inkább megesszük. Itt nálunk kisebb irodák szoktak 1 napos utat tervezni a Plitvicei tavakhoz, a fiamék voltak is és nagyon jól érezték magukat, de nem tudom Te az ország melyik részéről mennél, azért utána nézek. Ha találok valamit megírom. Üdv. Mária.
Azt hiszem konkrétabban segíthetek a szupermarketet illetően. A nagy "sárga" Arvanitidisz, mely görög láncolat valóban drágább, mint az utána a sarkon lévő kis diszkont Elenie szupermarket amire még az van kiírva KABA. Talán ez a legolcsóbb ital, zöldség és egyéb árak tekintetében is! smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-06-30 13:25:37
Szélessyné Rozner Mária írta ekkor: 2012-06-27 07:49:44
Szia Csaba, ez a joghurtos történet nagyon jó, remélem nem lesz rá szükség és inkább megesszük. Itt nálunk kisebb irodák szoktak 1 napos utat tervezni a Plitvicei tavakhoz, a fiamék voltak is és nagyon jól érezték magukat, de nem tudom Te az ország melyik részéről mennél, azért utána nézek. Ha találok valamit megírom. Üdv. Mária.
Szia Csaba! Látom megjegyeztétek a joghurt pakolást! Bizony sok Vendégnek enyhített már a leégés okozta fájdalmán! smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-06-30 13:23:46
K. Kitti írta ekkor: 2012-06-29 17:16:50
Sziasztok! Valaki tud valamilyen információt bicikli bérlésről a bungalók közelében? Előre is köszi a válaszokat.
Szia Kitti! Biciklit a Blue Sarti tulajdonosától lehet bérelni, 1 napra 1,5 € 1 hétre 7 €-ba kerül! Üdv.: Kata smile
Garda Tünde Dátum: 2012-06-29 19:58:05
K. Kitti írta ekkor: 2012-06-29 17:16:50
Sziasztok! Valaki tud valamilyen információt bicikli bérlésről a bungalók közelében? Előre is köszi a válaszokat.
szia Kitti! A Blue Sarti apartmannál lehet biciklit bérelni, nagyon jó állapotban vannak , és ha jol tudom ,1,5 E/ nap, ha kibéreled egész hétre akkor 7E. Jó utat!
K. Kitti Dátum: 2012-06-29 17:16:50
Sziasztok! Valaki tud valamilyen információt bicikli bérlésről a bungalók közelében? Előre is köszi a válaszokat.