(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-06-27 12:11:51
Csikai Csaba írta ekkor: 2012-06-27 09:21:44
Szia Mária előre is köszi a segítséget.Amúgy Miskolci indulás lenne nekem jó.Üdv Csabi.
szia Csaba! amit találtam: www.panaco.hu pesti indulás, www.anetttours.hu Pesten és Veszprémben van irodájuk, ők hírdetnek, de van mail kapcsolat. hátha segít. Üdv. Mária
Csikai Csaba Dátum: 2012-06-27 09:21:44
Szélessyné Rozner Mária írta ekkor: 2012-06-27 07:49:44
Szia Csaba, ez a joghurtos történet nagyon jó, remélem nem lesz rá szükség és inkább megesszük. Itt nálunk kisebb irodák szoktak 1 napos utat tervezni a Plitvicei tavakhoz, a fiamék voltak is és nagyon jól érezték magukat, de nem tudom Te az ország melyik részéről mennél, azért utána nézek. Ha találok valamit megírom. Üdv. Mária.
Szia Mária előre is köszi a segítséget.Amúgy Miskolci indulás lenne nekem jó.Üdv Csabi.
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-06-27 07:49:44
Csikai Csaba írta ekkor: 2012-06-26 15:56:40
Szia Mária.Igen kb 10-15 séta után van egy nagyobb Super Market és mellette egy kisebb bolt ami elég jó áron van. A medence nagyon jó főleg reggel amikor nincs benne senki és úszik benne egy jót az ember. Naptejet vigyetek bőven 13:00-15:00 között nem érdemes a napon lenni mert nagyon nagy a hőség.De ha véletlenül leégtek akkor joghurttal kell bekenni az rendbe teszi a bőrt és bebarnul tőle.A fakultatív programok közül mi a Hajókiránduláson voltunk de én személy szerint többet vártam,de azért nem volt rossz.Talán az Athos hegy lehet érdekes mert az olyan titokzatos.A Görög estről megoszlottak a vélemények van akinek tetszett van aki azt mondta nagyon rossz volt.De persze ez nem az én véleményem hanem azoké akik ott voltak.Jó nyaralást nektek üdv Csabi.
Szia Csaba, ez a joghurtos történet nagyon jó, remélem nem lesz rá szükség és inkább megesszük. Itt nálunk kisebb irodák szoktak 1 napos utat tervezni a Plitvicei tavakhoz, a fiamék voltak is és nagyon jól érezték magukat, de nem tudom Te az ország melyik részéről mennél, azért utána nézek. Ha találok valamit megírom. Üdv. Mária.
Csikai Csaba Dátum: 2012-06-26 16:00:25
Üdv mindenkinek.Nekem olyan kérdésem lenne,hogy Nem tud valaki egy olyan lehetőséget hol lehetne elintézni egy hétvégét a Plitvicei tavaknál vagy még egy 1 napos út is jó lenne.Nem tudom,hogy a Grand Tours-nál van e lehetőség.De szívesen fogadok más tippeket is.Előre is köszönöm mindenkinek.Üdv Csaba.
Csikai Csaba Dátum: 2012-06-26 15:56:40
Szia Mária.Igen kb 10-15 séta után van egy nagyobb Super Market és mellette egy kisebb bolt ami elég jó áron van. A medence nagyon jó főleg reggel amikor nincs benne senki és úszik benne egy jót az ember. Naptejet vigyetek bőven 13:00-15:00 között nem érdemes a napon lenni mert nagyon nagy a hőség.De ha véletlenül leégtek akkor joghurttal kell bekenni az rendbe teszi a bőrt és bebarnul tőle.A fakultatív programok közül mi a Hajókiránduláson voltunk de én személy szerint többet vártam,de azért nem volt rossz.Talán az Athos hegy lehet érdekes mert az olyan titokzatos.A Görög estről megoszlottak a vélemények van akinek tetszett van aki azt mondta nagyon rossz volt.De persze ez nem az én véleményem hanem azoké akik ott voltak.Jó nyaralást nektek üdv Csabi.