(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tóth Zsé Ferenc Dátum: 2012-06-20 11:44:43
Szilasi Mónika írta ekkor: 2012-06-20 11:34:15
Sziasztok!Hol lehet jót kajálni Sartin?Hol árulnak finom gyrost?Milyen fakultatív programokra érdemes elmenni?
Szia! Sartin sok olcsó jó hely van, ahol megtalálod számításod mint gasztronómia. Én már voltam ott és most utazom húgommal megint augusztusban. Bármerre mész majd, olcsó, jó helyekbe ütközöl majd :O)
Tóth Zsé Ferenc Dátum: 2012-06-20 11:42:01
Kedves barátaim! AUGUSZTUS 6-i indulással valaki?
Tóth Zsé Ferenc Dátum: 2012-06-20 11:39:38
ancsi írta ekkor: 2012-06-18 18:09:08
sziasztok! Jön vki júl. 2.-án? =)
Kedves Kata! Köszönöm kielégítő válaszod, augusztus 7-én érkezem a húgommal Sartira. Már voltam ott, és isteni a légkör arrafelé. A Grand toursal tavaly utaztam Spanyolba, igen kellemes és tényleg kifogástalan volt. Köszönöm szia!
Szilasi Mónika Dátum: 2012-06-20 11:34:15
Sziasztok!Hol lehet jót kajálni Sartin?Hol árulnak finom gyrost?Milyen fakultatív programokra érdemes elmenni?
Fekete Tamás Dátum: 2012-06-19 23:11:41
Szabó András írta ekkor: 2012-06-19 21:29:51
Miért ne lenne fontos a felszereltség, ha már fizet érte az utazó?! Meg akkor úgy pakol is a bőröndbe. A másik, hogy azt kérdez mindenki, amit szeretne, ha esetleg nem látja a katalógusban vagy az interneten. Igen, nem érdemes a fórumot olvasni, ha vannak ilyen emberek, akik "megszabják", hogy mit kérdezhessen a másik. Mindenkinek szíve joga, hogy mit szeretne tudni...
Igen teljesen igaza van András és a köszönés és a megszólítás sem fontos .udv Tamás