Miért ne lenne fontos a felszereltség, ha már fizet érte az utazó?! Meg akkor úgy pakol is a bőröndbe. A másik, hogy azt kérdez mindenki, amit szeretne, ha esetleg nem látja a katalógusban vagy az interneten. Igen, nem érdemes a fórumot olvasni, ha vannak ilyen emberek, akik "megszabják", hogy mit kérdezhessen a másik. Mindenkinek szíve joga, hogy mit szeretne tudni...
Igen teljesen igaza van András és a köszönés és a megszólítás sem fontos .udv Tamás