Szia Enikő! A kis rácsos emeletes ágy, ami egyébként a leesést meggátolja az A épületben van, a B épületi a nagyobb rácsos. Ha már lefoglaltátok a szobát szerintem nem lehet gond a kisebb rács sem, mert egy 7 éves gyerek élvezni fogja, hogy az emeleten alszik. A lila falas a B épület szobája. Üdvözlettel: Kata
Szia Kata! Köszönöm szépen az információt!

Július végén jövünk!

Csak teljen már el addig az idő... Üdv.: Enikő