(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Eke Gáborné Dátum: 2012-05-31 17:01:20
Üdv Kata! Én azt szeretném megtudni,hogy a C4 és C5 apartmanok ténylegesen nagyobbak pl. az A9 és A10 apartmanoktól mint ahogy az alaprajzok mutatják, vagy csak véletlenül lettek nagyobbra rajzolva? Köszönöm : ANITA
Garda Tünde Dátum: 2012-05-31 08:11:01
Üdv mindenkinek aki Sartira készül! Mi jun.4-én indulunk és azt szeretnél kérdezni, hogy mennyibe kerül most görög országban a benzin, talán van aki volt már idén autoval és tudja. smile . Elöre is köszönöm ..../ Tünde
Grand Kata Dátum: 2012-05-30 21:14:28
Kiss-Kovács Zsuzsa írta ekkor: 2012-05-30 09:41:59
Szia! Ha jól emlékszem eddig Bifteki volt görögsalival, utánna bor vagy üditő. Üdv.: Zsuzsa
Szia Zsuzsika! Jól emlékszer bifteki az ebéd, az idén dzadzikivel és rizzsel, valamint kenyérrel szolgálják fel. Borocska vagy narancslé jár hozzá. smile Üdv.:Kata smile smile smile
Zakorné Bergmann Enikő Dátum: 2012-05-30 13:23:04
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-27 23:55:14
Szia Enikő! A kis rácsos emeletes ágy, ami egyébként a leesést meggátolja az A épületben van, a B épületi a nagyobb rácsos. Ha már lefoglaltátok a szobát szerintem nem lehet gond a kisebb rács sem, mert egy 7 éves gyerek élvezni fogja, hogy az emeleten alszik. A lila falas a B épület szobája. Üdvözlettel: Kata smile smile
Szia Kata! Köszönöm szépen az információt! smile Július végén jövünk! smile Csak teljen már el addig az idő... Üdv.: Enikő
Kiss-Kovács Zsuzsa Dátum: 2012-05-30 09:41:59
Csikai Csaba írta ekkor: 2012-05-29 16:39:09
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy az a hajókirándulás amelyen nyílt vízi fürdőzésre is van lehetőség ott milyen ételeket szolgálnak fel.Előre is köszönöm!
Szia! Ha jól emlékszem eddig Bifteki volt görögsalival, utánna bor vagy üditő. Üdv.: Zsuzsa