(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-05-29 21:23:17
Szabcsi írta ekkor: 2012-05-29 20:01:18
100000000000-köszönet érte!!Ha jók az infóim tán a Meteóráknál lehet venni valamelyik ajándék boltban. Várom az esetleges válaszodat ha találnál. Köszönet: "Sz".
Szia Szabolcs! Igyekezni fogok, hogy szeptemberig valahonnan, nem tudni milyen méretben, de megszerezzem számodra a krétai cuccot! smile smile smile Üdv.: Kata Ui.: Vajh mennyit költhetek rá???? smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-29 21:19:09
Géreczné Szikszai Mariann írta ekkor: 2012-05-29 15:18:55
A fakultatív kirándulásokról már lehet tudni valamit, például az a toroneos - i hajókirándulás fog indulni? smile Mert nem szerepel a programok között...
Kedves Mariann! A Toroneosi hajókirándulás minden héten indult eddig. Való igaz, hogy én sem találtam meg a Sartis oldal fak. programjai között. Jelzem az irodánk felé, hogy pótolják a hiányosságot. Remélem akkor is összejön, amikor itt lesztek! Üdvözlettel Kata smile smile
Szabcsi Dátum: 2012-05-29 20:01:18
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-26 07:40:09
Kedves Szabolcs! A koronggal kapcsolatban azt tudom jelen pillanatban mondani, hogy itt Sartiban nem találtam. Nekem van kulcstartó formájában, de már nem emlékszem hol vettem. Valójában krétai jellegzetesség, ezért nem árulják sűrűn itt É-Görögországban. smile smile Ha látok, veszek Neked egyet amennyiben nem drága. Üdv.: Kata smile smile
100000000000-köszönet érte!!Ha jók az infóim tán a Meteóráknál lehet venni valamelyik ajándék boltban. Várom az esetleges válaszodat ha találnál. Köszönet: "Sz".
Csikai Csaba Dátum: 2012-05-29 16:39:09
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy az a hajókirándulás amelyen nyílt vízi fürdőzésre is van lehetőség ott milyen ételeket szolgálnak fel.Előre is köszönöm!
Géreczné Szikszai Mariann Dátum: 2012-05-29 15:18:55
A fakultatív kirándulásokról már lehet tudni valamit, például az a toroneos - i hajókirándulás fog indulni? smile Mert nem szerepel a programok között...