Hát IGEN ..én is azért írtam hogy ébresztő Magyarország :) Én voltam kint.Nei Poriban , és ott tanultam meg hogy készültünk mit vigyünk ,egyebek és mikor ki értünk kiderült nincs semmi amit ne tudnánk meg venni vagy amit ne tudnánk beszerezni :) A rendelésed felvettük :) legyél jó mire megyünk viszünk még 30 fokot is

Rendben, várunk szeretettel és a 30 fokot is!

Üdv.: Kata