(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Géreczné Szikszai Mariann Dátum: 2012-05-29 15:18:55
A fakultatív kirándulásokról már lehet tudni valamit, például az a toroneos - i hajókirándulás fog indulni? smile Mert nem szerepel a programok között...
Géreczné Szikszai Mariann Dátum: 2012-05-29 15:18:55
A fakultatív kirándulásokról már lehet tudni valamit, például az a toroneos - i hajókirándulás fog indulni? smile Mert nem szerepel a programok között...
Géreczné Szikszai Mariann Dátum: 2012-05-29 15:12:22
A fakultatív kirándulásokról már lehet tudni valamit, például az a toroneos - i hajókirándulás fog indulni? smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-28 23:16:49
Fekete Tamás írta ekkor: 2012-05-28 09:43:38
Hát IGEN ..én is azért írtam hogy ébresztő Magyarország :) Én voltam kint.Nei Poriban , és ott tanultam meg hogy készültünk mit vigyünk ,egyebek és mikor ki értünk kiderült nincs semmi amit ne tudnánk meg venni vagy amit ne tudnánk beszerezni :) A rendelésed felvettük :) legyél jó mire megyünk viszünk még 30 fokot is
smile smile smile Rendben, várunk szeretettel és a 30 fokot is! smile smile Üdv.: Kata
Fekete Tamás Dátum: 2012-05-28 09:43:38
Hát IGEN ..én is azért írtam hogy ébresztő Magyarország :) Én voltam kint.Nei Poriban , és ott tanultam meg hogy készültünk mit vigyünk ,egyebek és mikor ki értünk kiderült nincs semmi amit ne tudnánk meg venni vagy amit ne tudnánk beszerezni :) A rendelésed felvettük :) legyél jó mire megyünk viszünk még 30 fokot is