Kedves Kata! Az Irini-ben foglaltunk szobát (A. 1/1.). Azt szeretném megkérdezni, hogy az emeletes ágy felső részén van-e támla, ami egy kisgyereknél (7 év) a leesést meggátolja? A képeken úgy láttam, hogy az egyik ágyon van, másikon nincs (csak valami kicsike...). Ha meg tudnád mondani, hogy ez melyik szobában van? Előre is köszönöm! Enikő
Szia Enikő! A kis rácsos emeletes ágy, ami egyébként a leesést meggátolja az A épületben van, a B épületi a nagyobb rácsos. Ha már lefoglaltátok a szobát szerintem nem lehet gond a kisebb rács sem, mert egy 7 éves gyerek élvezni fogja, hogy az emeleten alszik. A lila falas a B épület szobája. Üdvözlettel: Kata