(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szabcsi Dátum: 2012-05-22 18:00:52
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-22 09:31:32
Kedves Szabolcs! A helyi politikai kérdésről már rengeteg szó esett. Őszinte válaszom az, hogy itt semmi a világon nem érződik ebből. Nem szabad bedőlni az otthoni médiának. A Grand Tours az ország legstabilabb irodája, és nem kockáztatná a jó hírnevét azzal, hogy a vendégeket cserbenhagyja. Biztonsággal készülődjön mindenki a nyaralásra! smile smile
Köszönet a választ!!!!! S a másik kérdés a korongal kapcsiban???
Grand Kata Dátum: 2012-05-22 09:34:19
Csikai Csaba írta ekkor: 2012-05-19 09:49:44
Jó reggelt mindenkinek!Az lenne a kérdésem,hogy érdemes e beoltatni magunkat valamilyen védőoltással ha megyünk Sartira vagy egyszerűen elég annyi ha nem iszunk csapvizet.előre is köszi a segítséget.További szép napot mindenkinek!
Kedves Csaba! Görögországban semmilyen fertőző betegség nincs! Nincs szükség védőoltásra! smile smile Vannak olyan helyek, ahol a víz is iható, de itt Sartiban tényleg ajánlatos az ásványvíz fogyasztása. Főzésre viszont a csapi víz is megfelelő. Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-22 09:31:32
Szabcsi írta ekkor: 2012-05-19 08:46:29
Kedves Iroda! Szept.04.-én utazunk veletek már sokadjára Sartira.Az lenne a kint lévő partnerhez,hogy ha segítene nekem találni olyan helyet ahol tudok venni Sartin Phaistosi korngot! A másik kérdésem,hogy a mostanság kialakult helyzet miatt mit lehet érezni a kinti politikai helyzetböl!Mivel az IMF és csatlósai elengedték a Görögök kezét s a Görög állami tartalék kb 1-2.hónapra elég s félő,hogy az euróval sem bírnak. Mi lesz akkor ha a Görögök csődöt jelentenek amire reális esély van???A nyaralás ettöl független vagy van rá hatása?? Őszinte választ kérnék a kérdéseimre!! Köszönet. B Szabolcs.
Kedves Szabolcs! A helyi politikai kérdésről már rengeteg szó esett. Őszinte válaszom az, hogy itt semmi a világon nem érződik ebből. Nem szabad bedőlni az otthoni médiának. A Grand Tours az ország legstabilabb irodája, és nem kockáztatná a jó hírnevét azzal, hogy a vendégeket cserbenhagyja. Biztonsággal készülődjön mindenki a nyaralásra! smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-22 09:27:52
Kinter Annamária írta ekkor: 2012-05-18 17:49:16
Kedves Kata! Az utasbiztosításunkat az Aegon társbiztosítója a QBE Insurance (Europe) Limited magyarországi fióktelepe biztosítja Megköszönném,ha megtudakolnád,hogy a görög orvosok elfogadják-e,illetve az út során érvényes-e a pl. a Macedónoknál,mert azt olvastam a fórumon,hogy ott probléma szokott lenni a biztosításokkal az átutazás során? Előre is köszönöm,Ancsa
Kedves Annamária! A biztosításotok megfelelő és alkalmazható itt Görögországban. A Makedónoknak pedig semmi közük a mi biztosításunkhoz, mert csak átutazók vagyunk az országukban. A rémhíreket nem szabad figyelembe venni. Örülök, hogy tőlem kérdezted. Remélem sokan olvassák majd. Már ebben a szezonban is sok ilyen kérdés hangzott el, de jó a friss info. Üdvözlettel: Kata smile
Csikai Csaba Dátum: 2012-05-21 12:24:51
K. Kitti írta ekkor: 2012-05-21 11:57:07
Szia Csaba! Mi ma voltunk az orvosnál megkérdezni az oltást, NEM KELL! Csak azt mondta, hogy arra figyeljünk, hogy csak palackos vizet igyunk!
Szia Kitti!Köszi szépen a segítséget.A párommal Június 11-én utazunk busszal jön még valaki akkor?Remélem jó kis társaság összejön a buszon.Üdv mindenkinek!