már nagyon várjuk a nyaralást!!!
Üdv:Ari és Imi
Üdvözlettel: Kata
, de Rátok most nagyobb boldogság vár. Remélem "mindhárman" jól vagytok! Tudható már, hogy milyen nemű lesz a kis jövevényé?
Jó egészséget kívánok Kata
Persze hogy nagyobb boldogság de én akkor is olyan irigy vagyok/csak egy picit/!
Hát most csak a fórum marad meg az álmodozás,remélem lesz facebookon sartis csoport és akkor legalább képeket is tudunk majd nézegetni!