(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Ari 31 Dátum: 2012-05-03 14:23:21
Szia Kata! köszi a biztató szavakat smile már nagyon várjuk a nyaralást!!! Üdv:Ari és Imi
Borbíró Éva Dátum: 2012-05-02 21:26:00
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-04-26 18:28:33
Menni akarok én is!!!!! smile smile smile smile smile smile
Szia Roland! Először is gratulálunk a babához!Azért írok ide, mert tavaly mi is 2hetes Maramarasi nyaralást mondtunk vissza Jázminkánk érkezése miatt aki most épp 5 hónapos,(szerencsére előző évben pont ott nyaraltunk.)Ő mindenért kárpótol bennünket és már tervezzük a jövő évi Sarti-s nyaralást júniusra,akkor már Ő másfél éves lesz. Sartin is voltunk már és úgy gondoltuk babával ez a legideálisabb nyaralóhely. Kedves Kata! Reméljük,jövőre Sarti-n találkozunk veled, most már 3-an megyünk! Évi,Gyula és Jázminka smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-01 11:45:02
Kiss-Kovács Zsuzsa írta ekkor: 2012-04-30 08:37:38
Szia Kata! Sajnos még nem, de aggódunk:) Azért még figyelem a fórumot hátha lesz még valaki aki autóval jön.
Szia Zsuzsika! Nem kell aggódni, nagyon jól ki van táblázva az útvonal. Egyetlen dolog van, a sebességkorlátozásokat be kell tartani. Persze még jelentkezhet valaki, aki akkor utazik szgk.-val, mint Ti! Fel a fejjel! Üdvözlettel: Kata smile smile smile
Kiss-Kovács Zsuzsa Dátum: 2012-04-30 08:37:38
Grand Kata írta ekkor: 2012-04-26 15:31:20
Szia Zsuzsa! Látom még nem akadt útitárs. Biztos rövidesen lesz jelentkező. Gondolom szeretnétek még egy személyautóst magatok mellé. Ne izguljatok, mert nagyon könnyű lejutni Görögországba. Jól ki vannak táblázva az útszakaszok. Vigyázzatok a sebességkorlátozásokra! smile smile Üdvözlettel: Kata
Szia Kata! Sajnos még nem, de aggódunk:) Azért még figyelem a fórumot hátha lesz még valaki aki autóval jön.
Fajcsák Roland Dátum: 2012-04-27 21:06:51
Grand Kata írta ekkor: 2012-04-27 19:55:31
Szia Roland! Én is örülnék Nektek smile smile , de Rátok most nagyobb boldogság vár. Remélem "mindhárman" jól vagytok! Tudható már, hogy milyen nemű lesz a kis jövevényé? smile smile Jó egészséget kívánok Kata smile
Szia Kata!Még egyenlőre nem tudjuk,ha minden igaz arra még 2hetet kell várnunk,eddig még nem akarta megmutatni magát smile Persze hogy nagyobb boldogság de én akkor is olyan irigy vagyok/csak egy picit/! smile Hát most csak a fórum marad meg az álmodozás,remélem lesz facebookon sartis csoport és akkor legalább képeket is tudunk majd nézegetni! smile smile smile