(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-04-27 19:55:31
Szia Roland! Én is örülnék Nektek smile smile , de Rátok most nagyobb boldogság vár. Remélem "mindhárman" jól vagytok! Tudható már, hogy milyen nemű lesz a kis jövevényé? smile smile Jó egészséget kívánok Kata smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-04-26 18:28:33
Menni akarok én is!!!!! smile smile smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-04-26 15:31:20
Kiss-Kovács Zsuzsa írta ekkor: 2012-04-26 08:18:40
Sziasztok! 07.31-től 08.07-ig megyünk Sartira autóval. Van valaki aki szintén kocsival jön ebben az időben. Mi Miskolcról indulunk. Első utunk autóval:) szivesen csatlakoznánk . Üdv.: Zsuzsa
Szia Zsuzsa! Látom még nem akadt útitárs. Biztos rövidesen lesz jelentkező. Gondolom szeretnétek még egy személyautóst magatok mellé. Ne izguljatok, mert nagyon könnyű lejutni Görögországba. Jól ki vannak táblázva az útszakaszok. Vigyázzatok a sebességkorlátozásokra! smile smile Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-04-26 15:28:36
Ari 31 írta ekkor: 2012-04-25 14:54:19
Sziasztok!! Mi jún 26- júl 4-ig megyünk Sartira a párommal.Én még most megyek először Görögörszágba - sőt külföldre-, a párom már volt régebben, de Sartin még Ő sem volt. Szóval nagyon várjuk és nagyon izgulunk. smile már csak két hónap!!!! Remélhetőleg jó idő lesz. smile smile smile smile Üdv: Ari
Kedves Ari! Első Görögországi utazásod remélhetőleg felejthetetlen lesz. Ne izgulj, minden rendben lesz és az idő is ragyogó napsütéses igazi nyár smile smile Látom, már Tamásékkal is "összeismerkedtetek" mindig jó a társaság és mi is igyekszünk majd gondoskodna arról, hogy jól érezzétek magatokat! Üdvözlettel: Kata smile
Ari 31 Dátum: 2012-04-26 09:51:50
Varga Tamás írta ekkor: 2012-04-26 09:22:55
Szia Ari ! Mi is jun 26-tól megyünk Sartira,valószínűleg egy buszon utazunk plusz mi még két gyerkőccel, nagyon várjuk mi is az indulást. Úgy, hogy kitartást és jó készülődést kívánok. Üdv Tamás,Timi.
Sziasztok! Nektek is jó készülődést kívánunk.Mi Pestről indulunk.Találkozunk június 25-én. Üdv: Ari és Imi