, de Rátok most nagyobb boldogság vár. Remélem "mindhárman" jól vagytok! Tudható már, hogy milyen nemű lesz a kis jövevényé?
Jó egészséget kívánok Kata
Üdvözlettel: Kata
már csak két hónap!!!!
Remélhetőleg jó idő lesz.
Üdv: Ari
Látom, már Tamásékkal is "összeismerkedtetek" mindig jó a társaság és mi is igyekszünk majd gondoskodna arról, hogy jól érezzétek magatokat! Üdvözlettel: Kata