(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Varga Tamás Dátum: 2012-04-26 09:22:55
Ari 31 írta ekkor: 2012-04-25 14:54:19
Sziasztok!! Mi jún 26- júl 4-ig megyünk Sartira a párommal.Én még most megyek először Görögörszágba - sőt külföldre-, a párom már volt régebben, de Sartin még Ő sem volt. Szóval nagyon várjuk és nagyon izgulunk. smile már csak két hónap!!!! Remélhetőleg jó idő lesz. smile smile smile smile Üdv: Ari
Szia Ari ! Mi is jun 26-tól megyünk Sartira,valószínűleg egy buszon utazunk plusz mi még két gyerkőccel, nagyon várjuk mi is az indulást. Úgy, hogy kitartást és jó készülődést kívánok. Üdv Tamás,Timi.
Kiss-Kovács Zsuzsa Dátum: 2012-04-26 08:18:40
Sziasztok! 07.31-től 08.07-ig megyünk Sartira autóval. Van valaki aki szintén kocsival jön ebben az időben. Mi Miskolcról indulunk. Első utunk autóval:) szivesen csatlakoznánk . Üdv.: Zsuzsa
Molnárné Pozbai Andrea Dátum: 2012-04-26 06:42:49
Grand Kata írta ekkor: 2012-04-23 10:23:32
Kedves Andrea! Apartmanjaik konyhái alapfelszereltségűek. Általában egy kisebb és egy nagyobb lába, valamint hússütő, evőeszköz, tányér pohár bögre találhatóak benne. Egyszerű ételek elkészítésére alkalmasak. A mikró is ott lesz, ezek a képek még tavaly készültek. smile smile Üdvözlettel Kata
kedves Kata! Köszönöm szépen a választ, sokat segített.
Ari 31 Dátum: 2012-04-25 14:54:19
Sziasztok!! Mi jún 26- júl 4-ig megyünk Sartira a párommal.Én még most megyek először Görögörszágba - sőt külföldre-, a párom már volt régebben, de Sartin még Ő sem volt. Szóval nagyon várjuk és nagyon izgulunk. smile már csak két hónap!!!! Remélhetőleg jó idő lesz. smile smile smile smile Üdv: Ari
Grand Kata Dátum: 2012-04-25 11:27:51
Balogné Kosik Marianna írta ekkor: 2012-04-25 02:22:37
Kedves Kata! Szeretném megkérdezni, hogy a buszos utazásoknál a meghirdetett árakban benne van a busz díjja is vagy még azon felül kell e számolnom. Köszönöm a válaszát.
Szia Marianna! Ha figyelmesen megnézed a honlapon a buszos utaknál az ár busz/fő/hét-re van kalkulálva. Tehát ez magába foglalja a közlekedés és apartman árát. Az egyéni utasoknál pedig az apartman ár szerepel. Remélem tudtam segíteni! smile smile Üdvözlettel: Kata