(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Balogné Kosik Marianna Dátum: 2012-04-25 02:22:37
Kedves Kata! Szeretném megkérdezni, hogy a buszos utazásoknál a meghirdetett árakban benne van a busz díjja is vagy még azon felül kell e számolnom. Köszönöm a válaszát.
Kiss-Kovács Zsuzsa Dátum: 2012-04-24 16:28:00
Sziasztok! 07.31 indulással megy valaki Sarti felé autóval? Mi Miskolcról indulunk. Üdv.: Zsuzsa
Grand Kata Dátum: 2012-04-24 15:35:22
Csikai Csaba írta ekkor: 2012-04-24 09:39:25
Köszönöm szépen Kata! smile
Nagyon szívesen! Kérdezz bátran! Üdv. smile smile
Csikai Csaba Dátum: 2012-04-24 09:39:25
Grand Kata írta ekkor: 2012-04-24 09:35:46
Kedves Csaba! Biztos lehetsz benne, hogy elegendő az új fajta személyi igazolvány. Tavaly is nagyon sokan utaztak vele Görögországba busszal! smile smile Üdvözlettel: Kata
Köszönöm szépen Kata! smile
Grand Kata Dátum: 2012-04-24 09:35:46
Kedves Csaba! Biztos lehetsz benne, hogy elegendő az új fajta személyi igazolvány. Tavaly is nagyon sokan utaztak vele Görögországba busszal! smile smile Üdvözlettel: Kata