Kedves Kata!
Köszönöm a választ, de végül a Sarti Beach bungalók nyertek, a képek alapján az tetszett nekünk a legjobban, főleg a gyerekek miatt, hogy medencéje is van, meg a kertje sem utolsó.Remélem nem választottam rosszul. Mivel Marmarasról megyünk át Sartiba, majd a kollégád segítségére lesz szükség az átjutáshoz. Üdvözlettel:Ági
Kedves Ági! Örülök, hogy sikerült választanotok!

Az átjutásban pedig a segítségetekre leszünk, hiszen tartom majd a marmaraszi idegenvezetővel a kapcsolatot! Remélem, hogy remekül fogjátok érezni magatokat! Üdvözlettel: Kata