Kedves Kata!
Érdeklődnék, hogy 07.17-24 turnusban megyünk a bungalókba és akkor tájban nincs-e valamiféle medúza felvonulás vagy nemzetiünnepük a vízben?

Elég e az eü-s alapellátásokhoz a magyarországon kérhető EU-s Európai Egészségbiztosítási Kártya?
Van e Sartin valami nagyobb supermarket ahol érdemes vásárolni?
A bungalóban van-e wifi?
Köszönöm szépen! Lajos
Kedves Lajos! A Halkidiki félsziget és Sarti is arról híres, hogy medence tisztaságú a tenger vize, amit a medúzák "nem kedvelnek". Nem kell tartanotok attól, hogy a kellemes fürdőzésetek bármi is befolyásolja. A biztosítással kapcsolatban: célszerű minden kedves Vendégnek az EU-kártyán felül biztosítást kötni. Igen van nagyobb szupermarket Sartiban. Egy görög láncolat Arvanitidis a neve. A Bungalókban pedig van wifi, ami 10€/hét összegért vehető igénybe. Amikor megérkezik a csoport, mindig tartunk egy rövid tájékoztatót, ahol a helyi sajátosságokról is szó esik!

Üdvözlettel: Kata