Sziasztok! Június 25.-én utazunk Sartira,érdeklődnék esetleg aki már járt Sartin,tudna nekem felvilágosítást adni autóbérléssel kapcsolatban,ha esetleg van erre lehetőség Sartin? Ilyenekre gondoltam mint jogosítvány,kilométer korlátozás.esetleg több napos bérlés,és kaució szükségese-e hozzá?
Választ előre is köszi.Üdv Tamás
Kedves Tamás! Május 8-ától Sartiban leszek, és még a szezon előtt megtudok minden bérleti lehetőséget. Itt a fórumon beszámolok majd a lehetőségekről. Most még pontos választ nem áll módomban adni! Addig is türelmedet kérem!

Üdvözlettel: Kata