Sziasztok!
Mi még csak most tervezzük a nyaralást... Szeptember elején vagy közepén mennénk, és érdekelne minket, hogy milyen az időjárás? 2 éve Zakyntoson voltunk jún. elején, akkor az idő nagyon jó volt. :)
Előre is köszönöm a válaszokat! Szép estét mindenkinek ;)
Kedves Lillus! Az időjárásról csak az égiek tudnak biztosat mondani! Vagy Ők sem?

Általában kellemes az ősz a tenger vize is melegszik egész nyáron, így minden adva van a kellemes pihenéshez, fürdéshez. Én is a neten informálódok az időjárást illetően.

Üdvözlettel: Kata