(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-04-14 09:33:02
Garbacz Imre írta ekkor: 2012-04-13 15:26:25
Sziasztok! Junius 5.-től szeretnénk Sartira menni,csak még tájékozodom,mivel két éve voltunk Sidariban,és az nagyon tetszett. Viszont nem szeretnénk ugyanoda menni. Ott nagyon jo volt,hogy lehetett motort bérelni,és viszonylag minden megkötés nélkül,szabadon lehetett menni a szigeten bármerre. Nem tudja valaki,hogy itt Sartin is müködik ilyesmi?
Szia Imre! Bízom benne, hogy Sartiban is felejthetetlen élményben lesz részetek. Természetesen itt is van motorbérlési lehetőség, jogosítvány szükséges. Amúgy, amikor megérkezik a csoport tájékoztatást tartunk a helyi lehetőségekről, ahogy ez Sidariban is történt. smile Az árakról a szezon kezdete után tudok felvilágosítást adni itt a fórumon is kedves Vendégeinknek. Üdvözlettel: Kata smile smile
Garbacz Imre Dátum: 2012-04-13 15:26:25
Sziasztok! Junius 5.-től szeretnénk Sartira menni,csak még tájékozodom,mivel két éve voltunk Sidariban,és az nagyon tetszett. Viszont nem szeretnénk ugyanoda menni. Ott nagyon jo volt,hogy lehetett motort bérelni,és viszonylag minden megkötés nélkül,szabadon lehetett menni a szigeten bármerre. Nem tudja valaki,hogy itt Sartin is müködik ilyesmi?
Grand Kata Dátum: 2012-04-10 22:10:17
Szélessyné Rozner Mária írta ekkor: 2012-04-10 14:55:35
Szia Kata! Köszönöm a válaszod: Mária
Nagyon szívesen, és szeretettel várunk Sartiba, ahol remélhetőleg kellemes nyaralásban lesz részetek smile smile Üdvözöllek Kata smile
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-04-10 14:55:35
Szia Kata! Köszönöm a válaszod: Mária
Grand Kata Dátum: 2012-04-10 14:36:08
Kedves Mária! Sajnos a bungalóban nincs vízforraló, de kétlapos rezsó található a konyhában, mely szerintem minden igényt kielégít melegítés és főzés szempontjából! Üdvözlettel Kata smile smile smile