(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-04-10 07:47:07
Szia Kata! Mi a férjemmel július 24-től leszünk Nálatok a bungallókban foglaltunk szállást, azt már olvatam, hogy mikró sajnos nincsen, szeretném tudni, hogy vízforraló van e? Köszönöm válaszod: Mária
Grand Kata Dátum: 2012-04-09 09:41:41
Géreczné Szikszai Mariann írta ekkor: 2012-04-08 19:26:27
Mi július 3 - 10 között leszünk Sartin. A húgomék tavaly voltak ugyanott, ők fakultatív programként voltak egy toroneosi hajótúrán, de azt idén nem látom a programok között. Lesz idén esetleg valami hasonló?
Kedves Marianna! Minden képen lesz hajókirándulás, jól láttad, hogy a Sartis programok körül hiányzik valószínű egy kis technikai hiba miatt. Szólok az irodába, hogy ezt korrigáljuk. A kirándulások véglegesítése valójában szezon előtt egy héttel történik, és amint megvannak a programok itt a fórumon is tájékoztatom majd leendő Vendégeinket! Kellemes Húsvétot és sok locsolót kívánok! Üdvözlettel Kata smile smile
Géreczné Szikszai Mariann Dátum: 2012-04-08 19:26:27
Mi július 3 - 10 között leszünk Sartin. A húgomék tavaly voltak ugyanott, ők fakultatív programként voltak egy toroneosi hajótúrán, de azt idén nem látom a programok között. Lesz idén esetleg valami hasonló?
Zeke Lászlo Dátum: 2012-04-07 21:48:32
üdvüzlöm ujra a lehtséges szpmszédokat akik 2012.09.11-18-ig sartin a beach bungallókban lesznek akinek van kedve az utazás előtt összeismerkedni kérem jelölje ismerösnek a Facebook -on a GÖRÖG UTAZÁSOK KLUBB oldalt ezt én hoztam létre!!! itt mindenki kérdezhet megoszthatja amit szeretne és segithetünk is egymásnak köszönöm,
Grand Kata Dátum: 2012-04-07 21:31:33
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-04-07 08:46:43
Köszönjük szépen a jó kívánságaidat,pár év múlva ha ismét megyünk(akkor már hárman),reméljük ismét Te leszel az idegenvezetőnk!! smile smile smile
Kedves Roland! Remélem fogok tudni róla, ha megszületik a baba! Feltétlen tudni szeretném, hogy jól vagytok-e! No és, hogy kislány, vagy kisfiú az új családtag.Természetesen várlak majt TITEKET smile smile smile