Mi július 3 - 10 között leszünk Sartin. A húgomék tavaly voltak ugyanott, ők fakultatív programként voltak egy toroneosi hajótúrán, de azt idén nem látom a programok között. Lesz idén esetleg valami hasonló?
Kedves Marianna! Minden képen lesz hajókirándulás, jól láttad, hogy a Sartis programok körül hiányzik valószínű egy kis technikai hiba miatt. Szólok az irodába, hogy ezt korrigáljuk. A kirándulások véglegesítése valójában szezon előtt egy héttel történik, és amint megvannak a programok itt a fórumon is tájékoztatom majd leendő Vendégeinket! Kellemes Húsvétot és sok locsolót kívánok! Üdvözlettel Kata