(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kormány László Dátum: 2012-04-07 15:27:58
2012.09.11.-18-ig a sarti beach bungalók 11-es ben nyaralunk a párommal.Szeretnénk így látatlanban ismerkedni a szomszédokkal.Válaszukat köszönöm.
Zeke Lászlo Dátum: 2012-04-07 12:13:17
Szomszédokat keresem!!!! :) Meg szeretném ismerni nagyjából igy neten keresztül akik szomszédaink lesznek 2012.09.11-18-ig a sarti beach bungalók 12.es és 13 as szobáiban mert mi a barátnőmmel a 14-ES BEN LESZÜNK AZON A HÉTEN !!! Ha van kedve ismerkedni a szomszédoknak várom válaszukat köszönöm!!!
Fajcsák Roland Dátum: 2012-04-07 08:46:43
Grand Kata írta ekkor: 2012-04-06 23:55:56
Kedves Eszter és Roland! Nagy boldogsággal tölt el örömötök. Egy baba nagy áldás az életben! smile smile smile Gratulálok és jó egészséget, boldogságot kívánok Nektek sok szeretettel Kata smile smile
Köszönjük szépen a jó kívánságaidat,pár év múlva ha ismét megyünk(akkor már hárman),reméljük ismét Te leszel az idegenvezetőnk!! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-04-06 23:55:56
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-04-06 21:22:45
Kedves Kata! Még januárba befizetett nyaralásunkat a 12-es bungallóba vissza kellett mondjuk.Nagyon sajnáltuk így is,de így hogy látjuk Te leszel ott az idegenvezető így még jobban fogjuk.De igazából nem szomorkodunk mert kiderült még januárba hogy babát várunk Eszterrel,így arra készülünk és Eszternek már nem biztos hogy kényelmes lenne az út akkorra.Most 1-2évig marad Görögországról a fórum meg az emlékek.Talán idén Horvátországba megpróbálunk elmenni kocsival.Kívánunk neked jó nyarat és sok kedves vendéget Sartin!!!
Kedves Eszter és Roland! Nagy boldogsággal tölt el örömötök. Egy baba nagy áldás az életben! smile smile smile Gratulálok és jó egészséget, boldogságot kívánok Nektek sok szeretettel Kata smile smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-04-06 21:22:45
Kedves Kata! Még januárba befizetett nyaralásunkat a 12-es bungallóba vissza kellett mondjuk.Nagyon sajnáltuk így is,de így hogy látjuk Te leszel ott az idegenvezető így még jobban fogjuk.De igazából nem szomorkodunk mert kiderült még januárba hogy babát várunk Eszterrel,így arra készülünk és Eszternek már nem biztos hogy kényelmes lenne az út akkorra.Most 1-2évig marad Görögországról a fórum meg az emlékek.Talán idén Horvátországba megpróbálunk elmenni kocsival.Kívánunk neked jó nyarat és sok kedves vendéget Sartin!!!