Kedves Kata!
Még januárba befizetett nyaralásunkat a 12-es bungallóba vissza kellett mondjuk.Nagyon sajnáltuk így is,de így hogy látjuk Te leszel ott az idegenvezető így még jobban fogjuk.De igazából nem szomorkodunk mert kiderült még januárba hogy babát várunk Eszterrel,így arra készülünk és Eszternek már nem biztos hogy kényelmes lenne az út akkorra.Most 1-2évig marad Görögországról a fórum meg az emlékek.Talán idén Horvátországba megpróbálunk elmenni kocsival.Kívánunk neked jó nyarat és sok kedves vendéget Sartin!!!
Kedves Eszter és Roland! Nagy boldogsággal tölt el örömötök. Egy baba nagy áldás az életben!

Gratulálok és jó egészséget, boldogságot kívánok Nektek sok szeretettel Kata