Kedves Gábor!
A blue sarti apartmanban foglaltunk szállást, 1 hétre...az lenne a kérdésem, hogy van e lehetőség arra, hogy a egy hét letelte után, egy akkor esetlegesen szabadon maradt apartmant még 3 napra kivegyünk, mivel 10 nap lenne az ideális nyaralás számunkra..és ha igen, mi a módja...
köszönöm...
Kedves Zsolt!A plusz 3 éjszaka szállást indulás előtt nem tudjuk megmondani, hogy lehetséges-e. Általában szombaton ,amikor lezárjuk a buszos utasokat dől el a végleges foglaltság.Ez azt jelenti, hogy a kint tartózkodásotok alatt,szombaton tudunk választ adni, hogy maradhattok-e további 3 éjsszakára. Természetesen a foglaltságból már az indulásotok idejében is lehet következtetni az üres apartmanokra, de 100%-ig nem tudjuk megmondani. Előre csak komplett hetet lehet foglalni. Ha maradtok még további éjszakára,akkor az anyagi részét a kinti idegenvezetővel ilehet majd rendezni. Üdvözlettel:Éva