Üdv Grand! A Sarti Beach bungalóknál egy légterű három fős stúdiót is kínáltok, de a kalkulátornál csak 1-2főt enged beírni , miért? Tavaly a Naxosban voltunk Veletek, ha összejönne (miért is ne), akkor most a bungalóba mennénk.
Minden jót, napfényes szép tavaszt és sok utast :)))
Kedves Zsuzsa!Nem kínálunk a bungalókban 3 fős stúdiókat, a leírásnál szerepel, hogy 12 db 2 fős bungalót bérlünk.Ezek sajnos nem pótágyazhatók, nem fér be 3 ágy. A tavalyi Naxos házat nem tudtuk az idén kibérelni, más nemzetiségűeknek adta ki a tulajdonos a házakat.Ha hárman vagytok,akkor sajnos másik házat kell választanotok. Üdv:Éva