(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2012-04-03 14:41:42
Kis Zsuzsanna írta ekkor: 2012-03-31 17:09:44
Üdv Grand! A Sarti Beach bungalóknál egy légterű három fős stúdiót is kínáltok, de a kalkulátornál csak 1-2főt enged beírni , miért? Tavaly a Naxosban voltunk Veletek, ha összejönne (miért is ne), akkor most a bungalóba mennénk. Minden jót, napfényes szép tavaszt és sok utast :)))
Kedves Zsuzsa!Nem kínálunk a bungalókban 3 fős stúdiókat, a leírásnál szerepel, hogy 12 db 2 fős bungalót bérlünk.Ezek sajnos nem pótágyazhatók, nem fér be 3 ágy. A tavalyi Naxos házat nem tudtuk az idén kibérelni, más nemzetiségűeknek adta ki a tulajdonos a házakat.Ha hárman vagytok,akkor sajnos másik házat kell választanotok. Üdv:Éva
Gombos Zsolt Dátum: 2012-04-01 20:18:04
Kedves Gábor! A blue sarti apartmanban foglaltunk szállást, 1 hétre...az lenne a kérdésem, hogy van e lehetőség arra, hogy a egy hét letelte után, egy akkor esetlegesen szabadon maradt apartmant még 3 napra kivegyünk, mivel 10 nap lenne az ideális nyaralás számunkra..és ha igen, mi a módja... köszönöm...
Kis Zsuzsanna Dátum: 2012-03-31 17:09:44
Üdv Grand! A Sarti Beach bungalóknál egy légterű három fős stúdiót is kínáltok, de a kalkulátornál csak 1-2főt enged beírni , miért? Tavaly a Naxosban voltunk Veletek, ha összejönne (miért is ne), akkor most a bungalóba mennénk. Minden jót, napfényes szép tavaszt és sok utast :)))
Kormány László Dátum: 2012-03-31 10:49:01
Tudna valaki tájékoztatást adni a Sarti Beach bungalóról?? Szeptemberben mennénk oda.Felszereltség,szoba,stb. [email protected] erre kérném a segitséget. Üdv.Laci
Dátum: 2012-03-29 22:54:15
Krieg Csaba írta ekkor: 2012-03-21 11:47:06
Szia Gábor! Július végén utazunk Sartira a Kosmas apartmanba. Pár éve már nyaraltunk itt,akkor még nem nálatok volt. Kérem erősítsd meg hogy azóta van már wifi és mikro az apartmanban. ahogy ez a katalógusban is van. Köszönöm. Krieg Csaba
Helló Csaba! Megnyugodhat a csapat, van mikró és wifi is!! smile